A kisnagy kékség

Sziasztok!

Na megjött végre az új ünneplős szett :grin:
Egész jól passzol a kék oldallaphoz a trilogy, kicsit féltem milyen lesz, de még vagyok elégedve minden téren :blush:

16 kedvelés

Most nézem, a szekrényen lévő taktikai ragasztó gyerekzár nem éppen a kép ékköve :rofl:

8 kedvelés

Gratula hozzá,faszányosan néz ki​:grin:

6 kedvelés

Használd örömmel!!! Sok sok gőzt kívánok hozzá!

4 kedvelés

Köszönöm szépen :grin: nagyon király kis tank, tetszik. A modrol egyelőre nem tudok mit mondani, izzít ahogy kell :joy:

4 kedvelés

Masszív gőzöket kívánok vele​:+1:

2 kedvelés

Nagyon kiralyul nez ki a tank,jo gozolest​:grin:

3 kedvelés

Köszi szépen! Szerintem is nagyon állat, bár ez a kék festék rajta már két apró helyen lekopott… Két nap alatt úgy hogy mint a hímes tojással úgy bánok vele.

Élménybeszámoló ügyileg gyűjtöm az infókat egyébként. Dual tekeressel 0.16 ohmon ss316 claptonnal próbáltam először. Cca 200 slukkot bírt vele a grus, szóval épp az elmúlt percekben tekertem rá egy single 0.34-et ugyanabból a huzalbol 3.5-ös magon. Semmi folyás vagy akár egy fél csepp könnyezés, de így 45 watton tökéletes az élmény. Kíváncsi vagyok mennyivel bír majd több slukeszt. :grin:

5 kedvelés

Ad 2

Ja igen, a képen szereplő palástot kb két tank után száműztem a dobozába, mert majdhogynem szemmel láthatóan ürült minden szívás után olyan apró. Ez a 30mm átmérőhöz képest kicsit kiábrándító. Ráraktam a toldót és a legnagyobb bubis palástot. Kicsit batár lett így a szett, de mindent a nagyobb lé kapacitásért nemde?

6 kedvelés