Tények és tévhitek az e-cigiről

Az első másfél méter vagy az utolsó? Nem mindegy! :joy:

Én telibe…tam a hazautat, itt végig rossz volt a matek :grin:

(Amúgy nyilván abban a helyzetben B…B, B!)

A doki a pácienstől kapott adatokkal számolt pontosan. A “hát, úgy ötven” simán lehet 48.5 is.
Szóval aki rosszul tippel annál tele lehet könnyen a gatya :grin:

6 kedvelés

Több éve vapelek de jó pár dolgot nem is tudtam ezek közül. :thinking: Eddig egvoltam győződve arról hogy a kifújt gőz nagy részben tartalmazhat nikotint.

6 kedvelés

Ebben nem vagyok biztos hogy teljesen mértékben igaz. Télen a szobám ablakát kb kéthetente kell takarítanom, lerakódik rajta a pára. Azért gondolom hogy liquidpára, mert idővel vagy szellőztetéssel sem szárad fel és az állaga is sűrűbb. Megkóstolni még nem mertem :rofl: Viszont tényleg csak hidegben találkozok a jelenséggel, a többi évszakban száraz az ablakom.

3 kedvelés

Én sokat gőzölök kocsiban, nyitott ablak mellett is lerakódik az ablak belső felületére és csak alkoholos törlőkendővel lehet letakarítani a dzsuvát. Kóstolni még én sem kóstoltam…

2 kedvelés

Itt a teljes pont…

9 kedvelés

Sajnos erről nem tudok nyilatkozni​:grin:


:stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

9 kedvelés

Van már olyan tejüveg szélvédő, ami kiküszöböli a hatást :wink:

4 kedvelés

Szia @nahdahar üdv köztünk! :slightly_smiling_face:

Azért fogalmaztam így, mert két különböző végtermékről van szó. Amit Te párának írsz le, az VG lerakódás. A vízpára bármilyen felületre képes lecsapódni, akár nyáron akár télen, erre a liquid gőze nem képes, mivel az nem csupán forró vízgőz, hanem mikroszkópikus PG és VG részecskék, ami sosem forró, sőt, kifejezetten hideg a kifújt gőz. Viszont az észrevételed pontos, ugyanis hideg felületekre gyorsabban lerakódik a VG. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Áh értem, így már világos, köszönöm az infót :slight_smile:

3 kedvelés

Ez sem most volt :flushed: A minap elém került ez a kép a múltból és kerestem a helyet ahova megoszthatom, talán itt lesz a legjobb helyen…

Akik még anno jópár éve a Vaperina Facebook csoportban ott voltak, láthatták Vape szuperhősünket. :superhero: Igaz a fenti képen új kék gúnyát kapott, de Ő az! Ő az aki új esélyt adott mindannyiunknak. :vaperina: Éljünk vele! :hugs:

14 kedvelés

Nem is tudtam, hogy FB csoportból nőtte ki magát a közösség :+1:

2 kedvelés

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy volt olyan is. :slight_smile: Egy köztes állomás volt amíg adok veszek oldal (vaperina.com) voltunk. Abból nőttünk ekkorára. :blush: Ja és még ott volt a vaperina.blog is. Ezeket egyesítve lett a ma ismert vaperina.cc :blush:

9 kedvelés

Én még emlékszem :hugs:

2 kedvelés

Az “analóg cigiről” e-cigire való átállás rengeteget javított az életminőségemen, amit korábban a cigi szinte észrevétlenül rombolt le. szuper jó volt ezt az összefoglalót olvasni, főleg úgy, hogy ezt a saját bőrömön is érzem! :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Most megnyugtattál, köszönöm! Analóg cigit nem szívtam már évtizedek óta, de a reggeli szivarkázás mindennapossá vált (igaz azt nem tüdőztem). Folyamatos dohány íz a számban napközben, büdös voltam tőle stb. Ennek kerestem egy jobb alternatíváját. Össsze-vissza bolyongtam a net-en a sok tutibelepusztulsz írások között, mire idetaláltam. MTL fejben 1.2 porival 5w-on nic mentes liquid-et használok.

12 kedvelés

Üdv a megelégedéssel vépelők táborában!

7 kedvelés

A cikk frissült az eldobható e-cigikre vonatkozó résznél!

5 kedvelés

Én eldobtam tegnap. Az ütő megállt bennem mert nincs pót palástom.:shushing_face:

4 kedvelés