Tények és tévhitek az e-cigiről

Nyomokban tartalmazhat :grin::roll_eyes: de gyakorlatilag… elméletileg…:thinking:

1 kedvelés

Köszönöm @Rhombus :hugs: Igazad van, az kimaradt. Hamarosan kiegészítem! :kissing_heart:

6 kedvelés

Kész is van! A második pontba tettem. Köszönöm mégegyszer @Rhombus :hugs:

5 kedvelés

Nagyon jó! Sajnos pont azok nem fogják olvasni, akiknek kéne… :thinking:
A legtöbben inkább hisznek a médiában megjelenő “információknak” és állításoknak, legyenek azok bármekkora blődségek. Sőt, ott tartunk, hogy az emberek egy jó része annyira lusta, hogy a cikkeknek csak a címét olvassa el (ezt tudatosan ki is használják), nem hogy egy ilyen hosszú leírást.
Elég, ha megjelenik egy írás monjuk olyan címmel, hogy “károsabb az e-cigi, mint a hagyományos!”, és még ha magában a cikkben le is írják az ellenkezőjét, akkor is csak a címet fogják megjegyezni. Aki még ráadásul ezt is akarja hinni, és eldöntötte magában, annak magyarázhatunk.

10 kedvelés

Én már lemondtam az emberiség zöméről…megérdemlik a sorsukat, csak a többit hagyják békén gondolkodni, élni

4 kedvelés

Én is így lennék ezzel, csak sajnos befolyásolják a mi életünket is. Lásd: a sületlenségekre alapozva meg hivatkozva (persze, érdekek mentén) hoznak szabályokat, amelyekkel a többség egyet is ért, mert nincsenek hiteles információik. :thinking:

7 kedvelés

Mert a birkák zöme valahogy mindig barmokat választ :confused:

Nemzetközi szinten ez megy. Lásd: úniós direktívák.

3 kedvelés

Köszönöm! :hugs:

Végülis, örülök, hogy nem korábban írtam meg (akár évekkel korábban) mert úgy gondolom mostanság talán nagyobb szükség van egy hiteles és helytálló információforrásra mint bármikor. Idén ősszel lesz 10 éve, hogy átálltam, sem akkoriban, sem 5 éve mikor a Vaperinát alapítottuk sem volt akkora “homály” mint most! És ezt nem csupán a laikusokra értem… Mikor az 1 éve vapelő, magát profinak valló emberke olvassa a cikkeimet, majd közli velem, hogy én már csak így :+1: tudok neki ujjat mutatni, majd kiköp egy videót a YouTube-ra amiben azt állítja, hogy fogalma sincs miért kér több wattot egy Smok a Yihi-hez képest ugyanazzal a kazánnal és buildal, akkor azért elgondolkodom…

9 kedvelés

Ezzel én is így vagyok.
Nem vallom magam profinak,már csak legyintek ilyenekre.(néha azért ki lehet hozni még engem is a sodromból :stuck_out_tongue_winking_eye:)
Tudod régebben beleálltam az ilyen emberekbe de aki nem fogadja meg az “öregebb” tanácsait az………:man_shrugging:

8 kedvelés

Kedves Kinga!Most akadtam rá.Köszönöm,hogy ilyen részletesen leírtál mindent.Jómagam augusztusban vettem Ursa Nano Pro-t,azota hagyomanyos cigit nem szívtam.
Sajnos,még mindig vannak akik mikor meglátják nálam-közlik,hogy ez illegális es le is csukhatnak érte!!!
Vegyek inkább olyat,amibe cigit kell dugdosni,az legális!
Nekem ez nagyon bejott es a hevitős "cigiket"pöfékelők füstje is zavar…

6 kedvelés

Én sem vallom magam profinak. Csupán szeretem a miértek miértjét is kutatni, plusz az a néhány év tapasztalat azért rátesz egy lapáttal. Én már megszoktam, hogy van amikor hiába beszélek. Ez van. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Én köszönöm, hogy olvasol! :hugs: Így tovább! Az Ursa egy remek készülék! :heart_eyes: A többiekkel meg nem is kell törődni. Mi tudjuk mi az igazság, mert tapasztaljuk! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia.
Ezt a kiváló írást ,meg akár az összes többit is,valami országos lapban kellene lehozni.
Némelyik újságíró tanulhatna tőled
Köszönjük ismételten.:+1:

Köszönöm ismét! :smiling_face_with_three_hearts: Túl nagy az igazságérzetem ahhoz, hogy újságíró legyek. Az újságírás ma már nem arról szól, hogy igazat írjanak jól, hanem, hogy eladhatót írjanak valahogy. :sleepy:

2 kedvelés

Régen szerettem újságot olvasni,habár akkor még a Nagytesvér figyelte az újságírók ténykedését.Mint észak koreában .Ugyan az van csak pepitában.Legalábbis szerintem​:thinking:
Amíg régen a szomszédod,most a telefonod,meg az okostévéd figyel.SajnosDe itt be is fejeztem

2 kedvelés

Még hajdanán volt szerencsém belekóstolni az újságírásba, nem most volt, de már akkor is megmondták, hogy mit írhatok le és mit nem. Akkor mondom köszi, ez nem az én pályám lesz. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ebből is látszik mennyire meg van vezetve minden téren a nép aki csak mainstream-ből tájékozódik…és régóta így van. Az időjárásjelentésben írhatják azt amit gondolnak, de képtelenek helyesen előrejelezni, gyakran akár 1napra is :rofl:

2 kedvelés

Sajnos így van. Én mondjuk időjárást is csak reggel nézek, az aznapra vonatkozót, az 80%-ban pontos, de ugye az sem 100%.:sweat_smile:

2 kedvelés

Tegnap itt este 22 órára írt 20 százalék, 23 órára 80 százalék esőt. 21:35-kor eleredt, biciklivel ronggyááztam betegen, mert nem vittem esőkabátot :rofl:
Hát, egy kicsit tévedtek csak :+1:

Keverdei pontosság​:grin:

A hetek óta székrekedéssel küszködő férfi hashajtóért megy a patikába. Ott a gyógyszerész személyre szóló keveréket állít neki össze:
- Gyalog jött, vagy kocsival?
- Gyalog.
- Hány méterre van innen a buszmegálló?
- Hát, úgy ötven.
- Hány megállót megy a busszal?
- Négyet.
- Hány métert megy még a megállótól?
- Legalább százat.
- Hányadik emeleten lakik?
- A harmadikon.
- Még egy kérdés: hány méter az előszobaajtó és a WC-ajtó között a távolság?
- Kettő.
A patikus oszt, szoroz, porokat és oldatokat mér ki, majd az egészet összekeveri egy pohárba:
- Ezt igya meg, kérem.
Másnap a férfi lelkendezve állít be a patikába:
- Csodálatos volt a szer, amit mixelt! Megszűnt a székrekedésem! Maga egy zseni, csak másfél métert tévedett!

3 kedvelés