Télen nyáron ugyan azt a PG/VG arányt használjátok? A Dvarw mintha nem úgy szállítaná a liquidet

Most is megkékült,pedig csak 6 watton égettem

4 kedvelés

Én ritkán izzítom! Én a huzalt végigtörlöm lefogatás előtt 4-5 alkalommal papírtörlővel

4 kedvelés

Az nem baj,ha megkèkül.Viszont csak 2-3 másodperc a leizzítás,mert különben kárt tehetsz a huzal szerkezetèben.

3 kedvelés




5 kedvelés

Szerintetek van valami hiba a tekerésben vagy vattázásban? Várom a pro és kontrákat is!

Ha neked így adja amit kell, akkor nem kell pro vagy kontra :blush::+1:
Vagy érzésre neked nem jó valamiért?

3 kedvelés

Milyen drótot használsz/mekkora levegővel?
Ez lassan csereérett 29ga NiFe30(@Peva71-még mind megvan :grinning:)

6 kedvelés

Ez milyen tank?

Arcana22(ha nem nyúltam mellé)

4 kedvelés

Minden tökéletes számomra,csak érdeklődtem

2 kedvelés

Igen Arcana 22

most jelenleg fused clapton kivancsisagbol,de amugy sima 28 ga ni80 szalhuzal

1.2 levegöző

2 kedvelés

Szerintem sok lesz bele a clapton, 1.2-höz mindenképp. De mindenbe szálhuzal-párti vagyok, néha egy-két gyümishez építek 1.8-2.0 levegő, oda esetleg jó a gitárhúr :smile:
Egyébként nagyon jó kis ketyere az A22​:+1:

5 kedvelés

köszönöm a tanácsot

Én levennék 2 tekerést.

2 kedvelés

Dvarwnál vagy Arcananal?

Mindnél. Ökölszabály, hogy a tekerés ne legyen nagyon szélesebb, mint az afc és a fém mennyisége legyen összhangban a levegő mennyiségével, azaz ne melegedjen túl, mert az ízvesztéshez vezet. 7 tekerés max valami vékony 29-es szálhúzalból jó, ha lassú tekerés a cél szűk afcvel. Szerintem.

9 kedvelés

Köszönöm! Megfogadom tanácsod! Egyelőre marad ez,de következőnél módosítok! Respect

1 kedvelés

Clapton -huzalt nem is használsz?

1 kedvelés

E-re, K-ra V1-re a Maximumos üvegpalást nem jó kicsit szélesebb bután néz ki vele de az oldalon fel is volt tüntetve hogy nagyobb. Viszont a régi kangeretch üvegpalástja tuttó!

5 kedvelés