Tauren Elite Pro MTL RTA palást probléma

Adott a ThunderHead Creations Tauren Elite Pro RTA.
A problémám a következő , kevest használtam. De a rövid idő alatt(pár hónap) tönkre ment a PCTG palást . Körben szét van repedezve .


Annyi lenne a kérdésem ez normális?
Dohány ízű aromákkal használtam , Blendfeel Irish Black , Pays , Golden Cavendish. 13-20 wattig , nem melegedett túl sem.

Használom az extra üveg palástal , de a fém palást az igazi​:hugs:.
Én rontottam el valamit?:thinking::pensive:
Köszönöm az esetleges segítséget.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A citromos, és citrusos liquidek savasak, azok szokták így meg marni a palástot. Érdekes, hogy a dohányos is képes rá ezek szerint. Ha savas az aroma, akkor sajna ezt teszi a műanyaggal. Az üveg a legjobb, azt nem bántja semmit. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Remélem lehet venni hozzá , a munkámból kiindulva nem előnyös a teli üveg palást​:slightly_smiling_face:.
Köszönöm legalább már ezt is tudom.

3 kedvelés

Használom ezt a tankot, és én is dohányosokat szívok, nekem semmi gondja nincs, de még nem is láttam ennél a tanknál ilyet másoknál! csak egy dologra tudok gondolni de ezt ne vedd készpénznek, szerintem aroma minőség is okozhat ilyen gondot! de mondom ez csak egy tipp! :wink: Bár, ahogy nézem azoknál az aromáknál azért csodálkoznék ha igazam lenne!

2 kedvelés

Lehet a másfél éves Golden Cavendish a ludas , a többi friss érlelés. :thinking:

3 kedvelés

Nem tudom, csak egy tipp volt, igazából ezek már erősített műanyagból vannak nem úgy mint a régi műanyag palástok! Esetleg amire még tudok gondolni gyártási hiba, (anyag hiba)! Lehet kicsit több darálékkal dolgoztak és gyengébb a műanyag, és össze húzáskor hosszában repedezhet! :thinking:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.