Tankpalást

Szép estét mindenkinek. Nagy problémám van. kedvenc tankomhoz már csak egy palást van. a másikat eltörtem (nem az én hibám, gyárilag kifelejtették a gumigyűrűket). A gond az hogy D25 az átmérő és az üvegtechnikus elmondta hogy az üvegcsövek szabványa 2mm emelkedéssel megy, 20-22-24-26…stb.Nincs 25-ös csöve. Esetleg nem tud valaki olyan címet ahol hozzáértő kezek tudnak talán még bubis palástot is csinálni?

2 kedvelés

Szia,

Milyen tank? :thinking:

Nekem például nagyon tetszik taifun GT 3 de van hozzá afc de sehol nem lehet kapni . Ezért nem is veszek ! De hogy ha bemegyek egy esztergához vagy nem is tudom hogyan nevezem őket tényleg ezer bocsánat akkor ö nekem például tudna nekem egy 2, afc csinálni a 3 m helyet ? Szóval hogyan is lehetne az ilyesmit megoldani ?

fém szövettel vagy hő álló csővel le szűkíted.

1 kedvelés

Beforraszt, újrafúr. Vagy esztergál egyet. De azt nem fog szerintem.

2 kedvelés

Szia. Wotofo Sapor D25 és már nem gyártják, nagyon régi tank.

Szia láttam róla videot hogy megoldható de egy esztergásban jobban bíznék de szerintem nem csinálnának nekém ilyet ahogy írtak is sajnos .Pedig 160 eurot simán adnék azért a tankért . Nagyon bejövös !

1 kedvelés

https://www.lazada.co.id/products/wotofo-sapor-rta-25-replacement-glass-25mm-kaca-pengganti-vape-i406584554.html
Létezik. :joy:

Volt nekem is én így szűkitettem

http://www.pipeline-store.ch/de/taifun/915-taifun-gt-iii-peek-afc-2-mm-4260496190081.html
Erről beszélünk? Ha igen,akkor én rendelnék. Én úgy szoktam. :wink:

Na ez tök jó ! Véleményed róla ? Azt szeretném tudni hogy pl mekkora kazán tér nem túl nagy ? Olyan szinten hogy íz vesztesnél járna. Ha 2 mm van szűkítve akkor ki lehetne hozni belőlé egy szorosabb mtl és egy rdl . Nekem most egy ilyenk kéne nagyon . Amit birok alítani. Szoros mtl ról egy tág rdl ig . A taifun GT 3 bírná ezt hozni ?

Nekem nagyon levegős volt így neked jó lehet.Évekel ezelőtt volt még az első kiadás ez a ráncfelvarott változat is gondolom ugyan olya.Nekem nem jött be.

1 kedvelés

Sorry, we have detected unusual traffic from your network.

1 kedvelés

Hm lehet egy Klon lesz először. high end tankot szerintem jobb klónba megnézni . Pedig régen a hideg is kirázót a klóntól.@ Ispy. adót el nekem egy kayfun prime ot . Eredetit akartam meg is vettem volna. De a klón után már nem is kelet . Jó tank csak nekem nem ér ennyit . Bocs az offért amúgy

1 kedvelés

Szóval nem létezik.

1 kedvelés

Nem engedi megnyitni.

Nincs raktáron.

Bishop üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. nov. 11., P, 21:02):