Tartózkodási hely

Kitartó vagy Robi… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nehezen mondok le a régi bevált cuccaimról…


Csak úgy…mellékesen…vettem cinező pisztolyt is és megjavitottam a nautilus modomat is…multkor irtam neked János, hogy le van ragadva egy szál a modban…

5 kedvelés

Én soha nem szerettem a kötelező dolgokat. én sem támogatnám,
akkor bejelölöm Alaszkát :slight_smile: Ha nézne a rendszer IP-címet akkor VPN-en is :slight_smile: Privátban ha kell minden adatot, de nyíltan csak a minimálisat :slight_smile:

Viszont ha valakinek a környéken gondja volt mind a 2 ketten “ugrottunk” segítséget nyújtani,
szerintem a kedves segítséget kérő jelezze hogy van, és pl. ő meddig hajlandó elmenni a segítségért.

Tisztelettel

2 kedvelés

Otthon vagy?Jó családozást!!

Itthon, még pár napig, …

Érezni fogjátok mikor megyek majd melózni, amerre járok mindig süt a nap… így, ha kisüt majd a nap, tudnotok kell h a közelben vagyok… :laughing::laughing::laughing:

Ritka az aki segít… :+1:

Akkor ma felénk voltál… :slightly_smiling_face:
Ja sok síkert a javításhoz,

1 kedvelés

Már készen van. Működik is rendesen…

4 kedvelés

Na az Fa@a!!! :+1:

1 kedvelés

Megint nagyon elkalandoztunk. Lesz itt takarítás utánunk hamarosan…:laughing:

Az a gáz, hogy alapból igazatok is van a kommentjeitekben. Az unatkozást, az utánjárás hiányát, a “kérem a sült galambot a számba” illetően. Ezzel nem is tudok, és nem is akarok ellenkezni. Én arra a pár kivételre gondoltam, akik nem a fent említett célokból kérdeznek, hanem nincsen körülöttük kézzelfogható segítség. De lehet túlgondoltam. Nem a " mag"-ra gondoltam azzal, hogy jelezni kellene merre van a baj, hanem a teljesen tanácstalan kezdőkre.

4 kedvelés

nekik segítünk…szerintem.

2 kedvelés

Nyugi…jól tetted h felhoztad ezt a témát, lesznek itt majd olyanok ,akik örülni fognak ennek…köztük saját magam is… mert én is szorulok segítségre …

3 kedvelés

Most is kérdezhettem volna hogy Atmos Lab,vagy Tpa Ry 4 ami “édesebb dohányos” de nem tettem :rofl::rofl::rofl:
10% az 10% :grin:


Dohány pisztácia tej… eléggé édes…:rofl:

1 kedvelés

Csak az erkélyen birom szívni olyan édes…:rofl::rofl::rofl:

Mi köze az édesnek az erkélyhez? Még ha Júliás lenne érteném… :slightly_smiling_face:

Tettem bele egy baffomettot is. Mert a longfillben nem éreztem a dohányt…

A tejesbe a Baffomettot? :grin::scream: Akkor OK az erkély.
(Ha nem liquid lenne, a wc is közel kellene legyen :rofl:)

Ok, ízlések, pofonok…