Tankot újítottam 🥰

Nos Drágáim, visszajöttem. :blush:

Először is, amit ilyen cserélhető AFC-s tankoknál szoktam csinálni az, hogy rápróbálok az összes AFC-re. A levegős MTL-t szeretem, a 2mm-est találtam a legszimpibbnek, de később kipróbálom majd a D-1-est is. D-1 annyit tesz mint “Double 1.0”, vagyis 2db 1mm-es lyuk van benne. Érzetre olyan mint a 2mm-es, csak máshogy szórja a levegőt.


Ezután tekertem bele 0.32-es SS-ből 6menetet 2-es magon. Ezt a lefogatást már az Ammit MTL-nél megkedveltem, így külön öröm, hogy ez ilyen. :heart_eyes: A bepozícionáláskor hallgattam @Elek_Segits - re, aki azt javasolta ne tegyem túl közel az AFC-hez. Így is tettem. Legalábbis remélem… KB 1mm-nyire van, kicsit közelebb szokott lenni, majd figyelgetem, hátha el kell toljam még, bár eddig jól hűl, remélem nem tesz kárt a forróság az AFC-ben. De emellett még @Baki tanácsát is megfogadtam, aki azt javasolta vegyem ki leizzitás előtt az AFC-t, mert megéghet. Ez is pipa. :blush: Köszönöm fiúk! :heart::kissing_heart:

A vattázás a szokásos módon történt. Semmi extra… :slightly_smiling_face:

Nekem kicsit öblösebbnek tűnt vatta nélkül a levezetés, de vattával egyáltalán nem az, és nem is igényel sok vattát. A 2es maghoz illő vattamennyiség koppra beleillik. Nem kevés, nem sok. Ez így tökéletes. :blush:

Majd beliquideztem, és töltöttem bele. Töltésnél ez a töltőnyílás nekem nem jött be, de van egy másik a pótholmik között, amin nincs gumi borítás. Nekem ehhez már szélesek a flakonjaim cseppentői. :slightly_smiling_face:

S végül az összkép. :heart_eyes: Szerintem nagyon szép így együtt. Azt hiszem ez így marad. :smiling_face_with_three_hearts:

Egyéb észrevétel:
Az izzítás gyors, bár lehet a pici kis tekerés miatt, de 10 watton vagyok jelenleg és teljes mértékben azt adja amit vártam. :slightly_smiling_face: A bajonett záras top cap-et még szokni kell, de egyenlőre kényelmesebb mint a menetes variánsok. A kevés tekerés miatt lett 0.62 ohm, és a 10 watt szuperül meghajtja. :heart_eyes: A leghosszabb drip tip vonzott küllemre is, ezért egyből arra cseréltem. Az íz jó, a gőz hideg. :yum: Nekem bejön amit ez a tank nyújt. :heart:

10 kedvelés