20mm-es rta mtl tank létezik?

Látok 18-as,22-es,24-es (MTL) tankokat,de 20-ast nem találok.
Azért mert béna vagyok vagy azért-e,mert nem is létezik?
A Gtx-en ugye most 18-as van gyárilag.Igen karcsú az alja.Ha nem a bubis palásttal használnám,valószínű nem is tetszene.
De a Kyfun-t rátettem,ami 22-es és az már számomra a határeset.
Ezért gondoltam ki,hogy 20-as tankot kellene szerezni.
Segítsetek már légyszi.
Világosítsatok már fel​:slightly_smiling_face:
Mtl rta

1 kedvelés

Az a baj Beatrix, hogy már most meg mondom hogy ne csak egy tankot nézz, nekem annyira izgatja még a fantáziámat az Inokin Ares 2, nem nagyon hagy nyugodni ez a dolog attól félek hamarosan azt is be kell szerezem :thinking::grin: ez szerintem egy betegség vagy én nem tudom minek nevezzem ezt.

6 kedvelés

Olyasmi, mint a szerencsejáték függőség :laughing:

4 kedvelés

Na, csajok, táskák, cípők, ruhák, ismerős? Most már mod és tank is folytatja a sort. :grin:

Egyébként én nem szenvednék a gtx-el, le kell cserélni egy normális 18650-es box modra, problem solved. :+1:

Zárójel: én még nem láttam 20-as tankot.

5 kedvelés

Igaza van @Ispy nek…táskához cipő…
Modhoz tank :joy::joy::joy::joy:
Ez tuti nem függőség ugye vapertársaim ? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Nem értelek​:wink:3 tankom van​:joy:

1 kedvelés

Ares 2-öt gondold át annyiért inkább egy Bishop :wink: https://cdn.myshoptet.com/usr/www.vaporism.cz/user/shop/big/27195_whatsapp-image-2021-02-16-at-13-42-56--3.jpg?602ce77e

3 kedvelés

Mostmár segítenétek is?:joy:
Már van mod-tank (kicsike még igaz) arzenálom.
A Gtx-et amíg bírja a beépített akksi,nem hagyom és nem adom el.Csak porlasztót nem akarok már bele venni.
Negyedik modot meg egyenlőre még nem szeretnék.(Vagyis azuram nem szeretné)
Tehát…adott a Gtx.Nem költök porira.Vagy elteszem a fiók aljára a modot,mikor már az utolsó porim is bemonja az unalmast vagy veszek rá egy tankot.De ha veszek,akkor már jól is nézzen ki.(nem kell táska-cipő…nekem tudjátok,hogy a körmeim is mindig mennek a modjaimhoz​:joy:)
A 22-esből a Limit az ami a kép alapján még számomra elfogadható.Nem bumszli.
De szeretnék 20-as tankot találni,ami jó is.
18-as talán a Kizoku Shima jöhet szóba.De az is csak 18-as.És,ha egyenes a palást,nem is tecc annyira.De,ha bubis,az még annyira sem​:joy:

Ha meg már 22-es,akkor esetleg egy Reload(bár ezt nem ismerem…

Vagy egy Berserker V2 mini

1 kedvelés

20mm-es szerintem nincs. :thinking: Viszont 19mm-es van. A Taifun Gs2 Air és a Kayfun Mini V3


mv3_1_990x800

Gs2 Air volt nekem, különösebb gondom nem volt vele, ám lehet azért mert klón volt, vagy nem tudom, de állandóan folyt. Íz, gőz rendben volt. A Mini V3-at nem ismerem, de Kayfun szóval rossz nem lehet. :slightly_smiling_face:

Ezek közűl a Berserker v2 mini

3 kedvelés

Bishop-ban is gondolkodom…talán…nem tudom…de 22-es

A Berserker V2 mini-re én is rakok egy szavazatot. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem rossz a v3 van egy klónom ha kell oda adhatom Beatrixnek ?

Igen az.Kayfun v3 mini???

1 kedvelés

Gáláns vagy, mint mindig. :blush: A Gs2 Air amúgy sem tetszene neki. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én csak kérdezem…semmi rosszindulat nincs bennem de tényleg !!!
Mennyit költöttél heetsre meg a gépre vagy mire ?
Én az ares 2-t 11500 Ft ért vettem,szerintem az nem egy ökör ára és az ugye örök élet +1 nap​:joy:
Nálunk a srácok naponta veszik az 1200? Forintos kiscigit…akkor mennyi is az annyi ?

5 kedvelés

Igen ezt nagyon nagyon ajánlota nekem az eladó tegnap, hogy sokkal jobban járnék vele :thinking::thinking::thinking: de én megijedtem tőle :rofl::rofl::rofl: az sok levegőző akármi mire kitpasztalom melyik jó

1 kedvelés

Igen…ezeket elvetettem,mert,hogy "jól is nézzen ki":joy:A Gtx-ből nem lehet fénykardot csinálni​:wink:

2 kedvelés

Jó dolog ám, ha úgy tudod cserélgetni az AFC-ket, hogy nem kell kivenni a tekercset. :slightly_smiling_face: A Vertex-et nem ismerem, de a Berserker-t jó szívvel tudom ajánlani. :slightly_smiling_face: Akár a Minit akár a simát.

3 kedvelés

Miért nem csinaltam képet ohh baszus amúgy nagyon csinos volt a gtx-en

1 kedvelés