Tank kérdés

Sziasztok.

Van egy Kylin Miniv2 módom, de az istenért nem bírok vele.

Ezért elgondolkoztam egy új tank vásárlásán.
Csak annyi féle fajta van hogy kicsit elvesztem​:sweat_smile:
Dead Rabbit M / R-et néztem. Az R-el nagyon nem tudnék sok mindent rosszul csinálni, ám de akkor megy a levesbe az eddig megvett coil/vatta.
Az R meg használható coillal is, de a franc tudja :thinking:
Esetleg valaki kitudna vezetni az erdőböl?:sweat_smile:

2 kedvelés

Szia :joy:nagyon úgy tűnik hogy eldöntötted .
Viszont az R az nem coil,hanem úgymond meshlap lábakkal,az M az pedig simán mesh lap :grin:
Na most kivezettelek ? :grin:
Kmv2 16x6.8 a lapméret,az Wotofo kazánokkal kompatibilis :wink:

3 kedvelés

Nem döntöttem el semmit se :smiley:
Azt tudom hogy meshlap, azért gondoltam az R-re, mert ott nincs hiba lehetőség, viszont érdekelne hozzáértők véleménye is.
Más tank is szóba jöhet, annyi féle fajta van hogy uramatyám :smiley:

Nyugodj meg,ott is van :joy:

Először is Üdv a Vaperinán.
A Dead Rabbit M és R, ugye dl kazánok. Tudni kellene pár bővebb infót ez egészről, mert sok mindentől függ hogy milyet szeretnél venni. Például mennyi lenne a rá szánt keret… mert van 10 eurós dl kazán is és van 200 eurós dl kazán is…
Ha coillal szeretnéd tovább folytatni (hogy ne menjen a megvett coil/vatta a levesbe), akkor abból is van single coil vagy dual coil
Vagy van dl vonal vagy Rdl vonal is( szűk dl). Utóbbival is lehet nagyon szép gőzöket eregetni, és ezzel nem nyirod ki olyan hamar az akkukat sem, mert 20-35 watton kell hajtani őket…
És ez csak egy pár ötlet amit felsoroltam…

2 kedvelés

Igen, DL kazánt keresek, lehet akár RDL is.
Árban 20ezerig szeretnék valamit, akár használt is szóba jöhet.
Egy aksis modom van, ezért főleg single coil kellene.

2 kedvelés

Én nem vagyok egy nagy expert. De azt tudom tanácsolni, hogy kb. Sourcemore-on lególcsóbb minden, és eredeti. Onnan rendelsz amik megtetszenek 20k ból még 3 kazán is kijön. Azt utána még simán eltudod adni amelyik mégsem jön be.

6 kedvelés

Egy dolog amit elfelejtettem. A legjobb akkor lesz az oldal ha valaki bronz szintü lesz, szerintem ez a maximum. De érdekes ezt egyáltalán nem reklámozzák és semmit nem is írnak róla így hát azt se tudom van-e valami követelménye vagy csak az hogy 1x rendelj. Én mikor elöször rendeltem 57.82$-ért utána x-idöre rá néztem az oldalt és csak pislogtam hogy miért lett valami majdnem fele.

3 kedvelés