Mesh Tank felső levegőzéssel

Létezik olyan RTA tank, amelyik építése megegyezik a HellVape Dead Rabbit R Tank építésével (esetleg még felülről is levegőzik) ? Sajnos R Tank-ot már nem igazán lehet kapni.

Szia
Üdv itt!
Én még nem találkoztam olyan tankkal amit úgy lehet építeni mint a dead rabbit r-t, csak rba-val.
De itt még kapható az ultra verzió is

2 kedvelés

A Dead Rabbit M esetleg?
Nem tudom, nincs tapasztalatom még (de már úton van hozzám :smiley:), de meshes, és fentről levegőzik :man_shrugging:

Ha sima mesh tank is játszik, akkor én meg be ajánlanám a Wotofo Profile M-et.
Vattázása picit kényes, de 3-4 építés után bele lehet jönni. És azután isteni ízek várnak belőle :grinning:
Emelett felülről levegőzik, és egyáltalán nem tud folyni​:grin:
Jó kis tank.

1 kedvelés

Megnéztem egy videót és már értem miért írtad, hogy úgy kell építeni. Ezesetben sztornó az M-es.

2 kedvelés

Köszi. Hát kár, hogy más gyártók nem csinálnak ilyet. Azt sem értem, hogy miért nem lehet kapni “itthoni” boltokban ? Ennyire nem jó, vagy mi a baj vele ?

2 kedvelés

Van itt a bazarban egy r tank.

2 kedvelés

Külföldön is kevés boltba lehet kapni magát a kazánt, de hozzá a mesh lap és vatta szinte mindenhol van.
Futólag volt szerencsém kipróbálni. Egyáltalán nem rossz kazán, de nem egyszerűbb építeni mint egy sima mesht, illetve praktikusabb is szerintem a sima.

1 kedvelés

De ha szeretnéd rosszul járni biztos nem fogsz vele :grinning:


Megrendeltem. Kíváncsi leszek.

2 kedvelés

Megérkezett. :blush:

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.