Tank és mod vásárlás előtt állok

Szia János!
Egy Aegis Legend és egy Solo van napi használatban. Mindkettővel maximálisan meg vagyok elégedve.
A Legend a maga nyers brutalitása miatt végtelenül nagy kedvenc, súlya is van, méretes is, nekem pont megfelel a fogása.Nem egy zsebben hordható mod. Gyors, precíz és a menürendszere is áttekinthető, mindent tud amit kell, smart üzemmódot nem kell keresni benne, de nem is kell bele. Hosszú hetek óta használom, melóban, otthon, mindenhol, egy karcolás sincs rajta. A kijelző a gyenge pont, az hajlamos az összes Aegis modnál a karcgyűjtésre. A fényereje ellenben tökély. Az akkukezelése nagyszerű. Én csak ajánlani tudom, ahogy a Legend 2-t is, annak ellenére, hogy nála már akadnak designbeli gondjaim, ezért aztán egy próba után le is mondtam a rendelésről.
A Solo is egy remek modocska, de DL-hez nem igazán ajánlom, illetve lehet, csak akkor gyakoribb akkucsere az ár amit fizetni kell. Kicsi, kompakt, csodás monokróm kijelzővel, a Legend minden előnyével pici méretben és súlyban.
A Max egy hétig volt a kezeim között, nagyszerű kis 21700 akksit használó mod, kompakt mérettel és pont nagyszerű teljesítménnyel, tudásban a szokásos Aegis.
Profile tankot (nem az M változat) jelenleg is használunk, az egyik legjobb vételünk volt, csak pozitívat tudok róla mondani és a legnagyobb elismeréssel adózom előtte. Ízben fantörpikus, a levegőzés mesés, csendes mint egy bérgyilkos, és az anyaghasználata is kiváló. Egyetlen hátránya a szerintem rosszul méretezett sodronyok miatti sérülés kockázata, de az egy pici odafigyeléssel kezelhető. NEm folyik, nem könnyezik, ellenben mi igen, mert olyan gourmet gőzizélést lehet rendezni vele, hogy pörög rajtunk a gatya a gyönyörtől. :wink:
Komoly problémát kell megoldanod, de minden problémát meg kell témázni és minden témát meg kell problémázni. :wink: :rofl: Jó vásárlást és csodás ízeket-gőzöket! Remek cuccokat dobtál a listára, nem lősz velük mellé! :+1:

9 kedvelés