Talán lejárt?

Sziasztok, a mai nap észre vettem hogy a heisenbergem nem olyan mint eddig,(Decemberbe rendeltem/kevertem be) a mentolt kicsit érzem rajta viszont a gyümölcs ízt nem.
Talán le járt a szavatossága? A porlasztóval biztos nincs baj, kedden jött meg az új e-cigi (vaporesso gtx one)
Előre is köszönöm a segítségeiteket!:blush:

1 kedvelés

Szia!

Ha esetleg megvan az aroma flakonja, lehet, hogy van rajta lejárati idő. De az is lehet, hogy túl sokat toltad és ízvakság lépett fel a heisenbergre.
De úgy alapból egy decemberi keverés még bőven jó kell legyen.

2 kedvelés

Igen megvan a flakon, de viszont nincs rajta a lejárati idő.
A tankba szürkés a liquid egyáltalán nem kék, a flakonba viszont megvan az a szép kék színe!
Azt megkérdezhetném, hogy mi is az a ízvakság?:slightly_smiling_face:

Ha túl sokat szívod ugyanazt úgy érezheted, hogy elment az íze. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor elkezdesz használni egy új dezodort, parfümöt, akkor intenzíven érzed az illatát, de sokszori használat után már nem tűnik fel. Eygszerű hozzászokás. Szívj kicsit mást, használj felváltva eltérő ízeket.

2 kedvelés

Így már értem, eddig nem történt velem ehhez hasonló dolog és nem tudtam hova tenni hogy mi történt :sweat_smile::sweat_smile:de elkellett jönnie ennek is… köszönöm a segítséged​:blush::grin:

1 kedvelés

Ez azért fura, én sokat használtam régen, de ilyen nem történt soha. :thinking:

Azt nem állítottam, hogy biztosan ez a gond :smiley:
Lehet, hogy tényleg a lé ment tönkre valamiért.

Ez az eredeti Vampire Vape Heisenberg? Nem értem hogy lehet szürke. :flushed:

3 kedvelés

A szürkének is van 50 árnyalata. Lehet, hogy ez egy világos, már-már átlátszó árnyalat :sweat_smile:

De most a kék egyik árnyalatát keressük, nem a szürkének. :sweat_smile:

1 kedvelés

Igen az eredeti, VV Heisenberg

Igen átlátszó, de csak a tankba a flaskába olyan színű amilyennek lennie kell

1 kedvelés

A pinkmannak se érzem annyira az ízét, úgyhogy biztos ízvakságom van…:face_with_diagonal_mouth:

Kék és rózsaszínű a kis flaskában is :grin:ott valami gebasz van​:thinking:

1 kedvelés

Szerencsére a Pinkman színe/íze jó (anyummal kóstoltattam meg​:sweat_smile:) de a heisenberg színe/íze nem jó sajnos, pedig kedvenc liquidem…