Heisenberg grape színe

Sziasztok most hozta a futár , én úgy tudom hogy ennek kék színűnek kellene lennie de javítsatok ki ha tévedek.Dátum szerint jónak kell
lennie. Esetleg valaki tapasztalt már ilyet?

A grape az heizi+ lila bogyós izék. Nem hinném hogy ilyen hugysárgának kellene lennie, de azt se hogy romlott. Valószínűleg félrecímkézték.

Illatra teljesen heisenberg, keresgéltem különböző weboldalakon és találtam egyet ahol ugyan ilyen sárgás színben árulják.

1 kedvelés

Eddig legalább szép színe volt, ha már nem ízlett​:rofl:
Próbálj meg bekeverni egy pár milit…hátha :woman_shrugging::see_no_evil:

1 kedvelés

A sima heisenberg kék, a szőlős kicsit zöldes, a narancsos még zöldesebb.
Kollégám is kapott már ilyen sárgát, aztmondta nem vacakol, bekeveri, ízre rendben volt (szinte csak heisenbergeket szív jóideje).
Ettől függetlenül, ha még nem bontottad fel, és hajlandó vagy a visszapostázásra, a webshop biztosan kicseréli.

1 kedvelés

Szerintem ez a kombó kb. ilyen színű, és ha ízre OK, ne is bánd, hogy nincs benne festék feleslegesen

A sima Heisenberg az más tészta.

1 kedvelés

2 kedvelés

A heisenberg az egyetlen aroma, ami eleinte baromira ízlett, de 2 tank után ugyanannyira nem. Gyakorlatilag már a szagát sem bírom. Rántott husis aromát nem látott még valaki? Azt bírnám! :thinking::joy:i

1 kedvelés

Tuti van Kínában. :+1:Csak lehet, hogy matka​:roll_eyes:

Köszi szépen a válaszokat, nem fogom visszaküldeni, bekevertem egy keveset és ha bejön akkor a többit is .

1 kedvelés

Én bacon-öset vadászok, de hiába :joy:

:joy:

think blinky bill GIF by KiKA

Maximumsmoke :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pedig olyan van! Kérdezd meg @Peva71 -t!

Azta :astonished:
És milyen?
Pedig csak poénnak szántam :joy:

Állítólag olyan jó, hogy megveszed mellé a kenyér, és uborka ízű aromákat is :grin:

Hűsítő van benne?
Na jó, ez már perverz :joy:

A mentolos rágó a másik tankba kell hogy a kutyák ne inzultáljanak​:rofl: