Taklope – Fraise


Taklope – Fraise

Származási hely: Francia ország/Taklope

Kapható: Aroma koncentrátum, kész liquid, longfill

Egy fiatalos francia cég termékét mutatom be Nektek. Viszonylag sok terméket forgalmaznak, melyeket már egy ideje tesztelek, de megtalálható az oldalukon a saját márka is. Ebből hoztam egy egyszerű és természetes gyümölcsös ízt, ami a kertükből származó érett eper, flakonba sűrítve. Én egy kész liqudet fogok tesztelni, viszont a felsorolásban láthatjátok, mindenféle formátumban beszerezhető, ki hogy szereti.

Kibontva a flakont azonnal megcsap az érett eper jellegzetes illata, mely őszintén szólva, jobb nem is lehetne. Az illat nem mesterséges vagy túlságosan édes, inkább egy természetes, kissé savanykás eper aroma érezhető. Erőteljes, de nem tolakodó, ami már az első benyomás alapján is pozitív.

Belégzéskor egy friss és lédús eper íz árad szét a szájban. Az íz nagyon autentikus, mintha valódi epret kóstolnánk. A profil jól kiegyensúlyozott, nem túlzó, de mégis elég édességet nyújt ahhoz, hogy kielégítő legyen. A savasság is felfedezhető benne, kicsit savanykás, ami növeli a frissesség érzetét, és emlékeztet a frissen szedett eperre. Az aroma nem tolakodó, és nem tartalmaz mesterséges mellékízt. A kifújáskor az eper íz továbbra is dominál, de egy enyhe krémes jegy is megjelenik, ami simává és kerekebbé teszi az ízprofilt. A krémes jegy nem túl erős, inkább csak egy enyhe aláfestés, ami tökéletesen kiegészíti az eper ízét.

Összegzés: tiszta és természetes eper ízt pöfékelhetünk, mely árban és minőségben tökéletesen megfelelhet a természetes és egyszerűség kedvelőinek. Az aroma koncentrátum ára 4-5 euro között mozog, ami szerintem nagyon barátságos ár, nem beszélve a keverési arányról is, mely 5%-ban adott meg a gyártó. Bátran használható porlasztós tankokban is, mivel az egyszerűsége és tisztasága miatt kevésbé fogja szennyezni. A link a megszokott alsó szekcióban, ahol megtalálhatjátok az összes kapható formátumban.

https://www.taklope.com/recherche?s=Taklope%20–%20Fraise

14 kedvelés

Na, ezek szerint mégis postáznak hazánkba? :thinking: :+1:
Anno írtam nekik, hogy tegyék már fel a választható országok közé hazánkat is…aztán kb 1 hónapig nem tették meg, utána meg már nem néztem.

2 kedvelés

Tehát a jobbik fajta, viaszos, öklömnyi spanyol import eper ízvilága :grin::+1::wink:

3 kedvelés

Jó fajta, érdemes rá próbálni :+1::smiley:

4 kedvelés