Szlovákiai jövedéki adó a folyadékokra

Valaki próbált már sima egyszerű cukrászati aromából levest keverni? Pl puncsos vagy vaniliás?

3 kedvelés

Szerintem csalódás volna :thinking:
(Solub és Big Mouth is abbahagyhatná :joy::pleading_face:a bosnyák romlott bonbon ízeket)

4 kedvelés

Big Mouth egyszer solub sose volt nálam.:sweat_smile:

3 kedvelés

Én se teszteltem még BM-t, viszont annak idején Solub jött rengeteg tesztelésre :grin:

4 kedvelés

Még van egy 2.5 éves tejeskv-m, BM, felajánljam? Fogy mint a fene, 1.5 ml/év :roll_eyes::joy:

3 kedvelés

Inkább kihagyom, jó lesz az még jövőre :grin: :+1:

4 kedvelés

Finom lehet!! :grin:

1 kedvelés

Ebben az ütemben 2089-re leürül kritikus szintre :joy: egyelőre elfér, de nem lett finomabb 1 év pihentetés után sem.

Cup Of Coffee GIF

4 kedvelés

Én alapból aroma nélkül kezdtem használni és teljesen jó. Valamiért mindenütt azt írják, ne használja aroma nélkül!
A cigit kiváltotta, az a lényeg. Teljesen jó! :wink:

7 kedvelés

Bm van 1-2 jó nekem.a dinnyések bejönnek. Green euforia nagy kedvenc. Szerintem én azt fogok felhalmozni. Olcso ha meg lesz valami megoldás nem sajnalom elajandékozni.

6 kedvelés

Persze, hogy ezt írják…“fejni kell a tehenet”. Ugyanakkor az emberek előbb leteszik aromával az analógot és ez számít igazán sikernek. Win-win szitu. Amit én anno aromára (kész liquidre) költöttem eltörpül az addig analógra költött pénz mellett, de átszokás után így is egy autó ára ment el 10év alatt (most már tudom, hogy számomra totál feleslegesen)

5 kedvelés

Franciáknáln is van valami eddig Kumulusvape bejött vpn nélkül ma már nem tölt be csak az operában.

4 kedvelés

Nálam simán betölt az oldal mobilról google chrome.

3 kedvelés

Edge is adja

4 kedvelés

Nálam is jó!

3 kedvelés

Mi Horvátországban és UK-ban működünk immár 12 éve. A horvát kormány is az EU-s előírásoknak kell megfeleljen, azonban sok horvát cég nagy beszállítói , gyártói kapacitással van a vape ipar felé Európában, sok EU-s forgalmazónak bérgyárt, valamint a horvát kormány tagjai is a vape ipar részesei, ezért amennyire lehet el fogják húzni az adóztatást, jövedékizést kint.Mindenesetre szerintem pár év előnyünk van a szlovákokkal szemben.Dolgozunk a helyi csomagpontos átvételen, valamint a nagykerben is át lehet majd venni a rendeléseket.

13 kedvelés

Most voltunk kint Dortmundban az Intertabac expón a céggel, hát ott látszott nagyon, merre megy az iparág…a nagy dohánycégek is ecigikkel jönnek, kell a felépített piac nekik. 12 többezer nm -es csarnokból: dohánycégek 1 csarnok, dohányipari beszállítók 1 csarnok, szivar, CBD 2csarnok, a többi ecigis cég…Ecigitesztek csatornán Charlie-ék mondják a többi okosságot.








16 kedvelés

Akkor januártól nem szállítotok magyarba?

3 kedvelés

Sehol se írta, hogy nem szállítanak.

5 kedvelés

A szlovák cégek nevében nem tudok nyilatkozni, én a horvát szabályozást követem a cégemmel, mint írtam, ott egyelőre nem tervezik bevezetni a szlovákhoz hasonló jövedékizést.

10 kedvelés