Szlovákiai jövedéki adó a folyadékokra

Köszönöm, ez megnyugtató. :slight_smile:

3 kedvelés

Értem. Én nem vagyok ennyire benne, mint te/ti :slightly_smiling_face:
Hátha valamelyik ország törvényhozóinak lesz annyi esze, hogy nem dönti be az egész ipart. Szerintem a franciáknak van ebből pénz most is, és csak egyre több lesz ahogy az emberek inkább onnan rendelnek majd.
Ez a szlovák adó ez egy kicsit túllőtt a célon szerintem… Nem értem miért nem 10%ot emelnek vagy ilyesmi.

5 kedvelés

Én a 2022 ben lejatat szivom epp semmi baja :joy: szóval jo az 4 évnek is.

7 kedvelés

Ha 1,5re lemegyek akkor 12évig van “munícióm” :rofl:…elvileg

6 kedvelés

Season 4 Wow GIF by The Office

1 kedvelés

Mindenhol jön a jövedéki adó az EU-ban szép sorjában. Csak idő kérdése. Jól láthatóan a Németek elkezdték és terjed mint a vírus. Már nem csak a dohány meg a gyógyszerlobbi gyakorolja a nyomást hanem a Németek meg minden olyan ország ahol bevezetésre kerül.

3 kedvelés

A Francia iparnak sem jó ha más országokban bevezetik mert nagy vape exportőrök. Nem csak a hazai piacot szolgálják ki. A Franciák is belátják egy idő után, hogy ha mindenhol egyformán drága akkor abban több pénz van.

2 kedvelés

Jobb ez mint a teljes tiltás. Annak örülök, hogy az eldobhatós podok betiltása révbe ért a franciáknál. Elfogadták 09.30-án a törvénytervezetet.

5 kedvelés

Igen az akksi cserélhető lesz de ugyan úgy el fogják dobálni szerintem :smiley:
Pontosabban az akkut tartod meg a többit eldobod. De egy ilyen kis akkut feltöltesz 30szor kb aztán kuka.

2 kedvelés

Igenigen :slight_smile:

2 kedvelés

Egyébként van valami EU-s jogszabály, hogy minden akkus cuccnak cserélhető akkusnak kell lenni valamelyik évtől. Borotva, fogkefe stb… . De lehet rosszul emlékszem.

1 kedvelés

Az aromapalotából be lehet majd szerezni az aromákat. Igaz az fagylaltos cucc de jobb mint a semmi :smiley: Pg vg is beszerezhető. A nic-el lesz probléma. De ne menjunk ennyire előre

4 kedvelés

Láttam, hogy ebben az Aroma Palotában van kolbászos aroma is. :slight_smile:
Valaki próbált már ilyenből (nem feltétlenül a kolbászosból) elpöfékelhető matériát készíteni?

5 kedvelés

bezzeg dohányos nincs

2 kedvelés

Van HAL ÍZ öcsém!

7 kedvelés

Jó kis halászlé aroma…esetleg csíphet is :grin: ehető mellé egy szelet kenyér is

3 kedvelés

Néztem korábban a weboldalunkat. Hogyha a 120as headshot aromák egy ecigi shopon lennének akkor nekem fel sem tűnne, hogy más iparág aromája.
120as chubby flakon, talán 26ml pg-ben ázó aroma, több gyümölcsös-teás ízt láttam ami tetszett is…
Te próbáltad már a márkát?

1 kedvelés

10 bejegyzést új témára osztott fel: A havi fogyasztás ára

Főleg süti ízek úgy látom.

2 kedvelés

Morpheus az talán egzotikus gyümölcsök és chai tea, ez kifejezetten érdekes, de lehet, hogy a többség az sütis

2 kedvelés