Szinte el sem hiszem: "fényposta"

Fú, ilyen rosszak mi nem mertünk lenni :roll_eyes::grin:

Az a gond, hogy az új keletű vaperek, mint én is, a gyakorlatban ezzel találkoztak, ha nincs a közelükben tapsztalt tanító. Így aztán a saját tekercselésű cuccok annyira bonyolultnak tűnnek, hogy inkább hanyagoljuk, pedig lehetséges, hogy sokkal nagyobb élményt adnak. Egy kompakt cucc, mint a pod nem folyik, nincs vele semmi különös, beleteszed a porlasztót és a löttyöt, aztán jön valami. Ezt megszokod és onnantól kezdve ez van. Most én még ezen a szinten vagyok, de valójában a kísérletező kedven túl nem is érzek semmi olyat, ami miatt kimozdulnék ebből. Egyébként pedig nyilvánosan megkövetlek, mert eszem ágában sem volt széttrollkodni a topikodat.

1 kedvelés

Annak is megvan az előnye, ha maceramentes a cucc. Ha anno már lettek volna podok, lehet, én se tekerésznék… Néha a pokolba kívántam/ kívánom az egészet, amikor valamiért éget, röfög, vagy folyik egy tank. :roll_eyes: Amikor viszont sikerül jól belőni, az meg sikerélmény. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez fontos! Podnál nincs sikerélmény. Ott van egy állandóság, amit az aromákkal befolyásolsz. Itt fejlesztési lehetőséget egyébként nincs, legfeljebb úgy, hogy veszel egy másikat, mint én a múltkor. Azt azonban el tudom kézelni, hogy a bonyolult megoldásról, amit te is képviselsz, nem igazán van áttérés a podra, mert valószínűleg a pod íz-és gőzhatása jóval alatta marad a kézileg tekert, nagy porlasztó felületű kazánoknak. Ez neked legfeljebb arra jó, hogy beteszed a zsebedbe, hogy mégis legyen valami.

Beüzemeltem a kicsikét. Gyártói “érdekesség” hogy háromféle csavarhúzó kell hozzá. :face_with_raised_eyebrow: Egyelőre a mellékelt tekeréssel csináltam meg, videóból puskázva. :slight_smile: Azt kell mondjam, egyelőre jobban szuperál, mint a Caiman. Abban még játszom majd a tekeréssel/vattázással.
Némileg furán néz ki ez a kicsi rda a nagy modon, de neki “szoknyája” is van, 22-es, meg 24-es is. :slight_smile:

8 kedvelés