Szinte azonnal elmúlt a fájdalom

Itt olvashatod József sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A nevem Schell József. Az én történetem annyi csak, hogy imádtam dohányozni, nem tudtam elképzelni az életem nélküle, viszont 2014 ben volt egy súlyos 23%-os égésem. Az orvosokra nincs panaszom, szinte észrevehetetlenek a nyomok. Viszont a két lábam iszonyatosan fájt. Visszeres fájdalomnak írnám le. Még abban az évben végigzongoráztam az össze vizsgálatot, ami szóba jöhetett. Nem találtak semmit.

Megnyugodtam, makk egészséges vagyok, viszont állva nem tudtam dolgozni, annyira fájt már. Ekkor egy kollégám adott egy kezdő szettet, hogy próbáljam ki, szinte azonnal elmúlt a fájdalom a lábaimban, másnap új emberként ébredtem és 1.5 évig rá sem gyújtottam, aztán próbaképp, hogy milyen, hát nem kívánom senkinek azt az érzést. Én köszönöm jól vagyok azóta is, nekem ez pont elég bizonyíték, hogy az e-cigi mellett maradjak.

A történetet beküldte :

Schell József