Már túl vagyok pár készüléken és az egészségem is jelentősen javult

Itt olvashatod József sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok! Én 5 éve vapelek! Szerencsére nem sokat kellett küszködni mert nem voltam valami erős dohányos. Eleinte csak próba szinten vettem egy trafikos pálcikát, az nem hozott eredményt mert egy hónapra rá vissza szoktam. Utána tettem még egy nekifutást egy Vaporesso Target Mini-vel. Az meghozta a várt eredményt! Azóta már túl vagyok pár készüléken és az egészségem is jelentősen javult!

A történetet beküldte :

Csicsó József


Borítókép : Acuairo News