Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Bingó:100: A perczel melletti sarkon

3 kedvelés

Azért szakítottam időt gyógykezelésre :+1::slightly_smiling_face:nicr90 teszt is időszerű, lehetőség szerint normally weeket for evrivan :+1:

9 kedvelés

Na ugye… mondom vagyis irom​:grin:, h kicsi a világ…

1 kedvelés

Azért pár infót kaphatunk mi is arról a huzalról? H mennyire válik be?..:smiley:

1 kedvelés

Persze, reggel öntöm fel, nem fért a táskámba liquid :slightly_smiling_face:meg az eszembe se

Próba megesett, @Peva71 :hugs:Pistacchio kóstolója, Zivipf 0.28 NiCr90 By-ka SE, 5 menet, 0.83 ohm. És “csak” 16 Watt, rezsicsökkentett :grin:
Gyors rámpaidő, Th-s és ízes, a 3 mg Nic ellenére is.
Szerintem ez tetszik nekem így elsőre :+1::slightly_smiling_face:

Ha pirosodok, vagy dagadok, jelzem :joy:

8 kedvelés

En az ni200-at probaltam, az is sokkal finomabb mint az ni80, csak tenyleg hamar kokszolodott, es nincs kedvem 2 naponta tekergetni. Elhasznalom majd, van 10m belolle :slight_smile:

2 kedvelés

Eddig egy fél tanknyit tudtam csak átkergetni rajta (most estem be műszakból), hosszabb távú tapasztalat a héten kialakul… :slightly_smiling_face: De ízre, th-ra szimpatikus.

2 kedvelés

Aki nem hinné el ,néha dolgozok én is :grin:

6 kedvelés

Nem is dolgozol, itt posztolgatsz…

:grin:

1 kedvelés

Ez a zöld kurblis valami régi orosz számítógép? :smiley:

1 kedvelés


csak a munka
…meg persze a vaperina :slight_smile:

5 kedvelés

Én is “dolgozok”…

9 kedvelés

Nem mered megmutatni a monitorod: gondolom wot vagy lol fut éppen :smiley:

Lol, kizárt :rofl:

1 kedvelés

akkor ez wot! mondjuk elég sz@r grafikával :smiley: :smiley:

Kevergetitek az angol meg magyar elnevezéseket? :sweat_smile:

Hát ja…legacy code nagy úr :grin:

Volt egy kollégám aki gyilkolt az ilyenekért. Konkrétan negyedórákat merengtem, hogy hogy nevezzek el egy qva class-t, hogy ne kössön bele. Nem voltunk produktívak :sweat_smile:

Ennek a programnak az első verziója 1996-ban készült, a főnököm előtte német szoftveren dolgozott, szóval ki lehet találni milyen nyelv fordul még elő. :rofl:

Hát mi nem vagyunk kód nácik…vagyis már azok vagyunk, szóval most már én is gyilkolok egy szar eljárás névért. :joy:

Csak az a qva adatbázis…azt bottal se meri senki sem, de már tervbe van véve a full hunglish, határidő: az évezred vége…