Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Nem szoktad érezni, hogy az egészet ki kéne badobni és írni helyette egy rendeset? :rofl:

De, éreztem, aztán ráébredek, hogy csak sql oldalon van mondjuk 15000 objektum, amit át kéne nézni, hozzá pár százezer frondend kód, 4 kiadott és éles verzió és egy csomó ügyfél, akik már azért belefolytanak egy kanál vízbe, ha rossz betű van félkövérre állítva.

Szóval mi tudjuk, mi miért és hogy van, a szép kód kiváltságát meghagyom a fiataloknak. :grin:

1 kedvelés

Igen, mondjuk az ügyfél egy tök fölösleges ojjektum. Állandóan útban van, zavarja a szabad kilátást, akaratoskodik :rofl:

Az ügyfél akkor is fizet, ha az elnevezések nem szépek, ő ebből semmit sem lát, a frontend ápol és eltakar. :face_with_hand_over_mouth:

Értem én hogy meló:grin:azt ismerem milyen meg a szépségeket is,de az aromák milyenek ? :rofl:
Nem kellene már rákóstolnod ? :grin:

Hey bro, azok üres üvegek…előbb be kéne keverni végre. :joy:

Sziasztok, gondoltam csak szólók, nagyon figyeljetek! :vaperina:
Feltöltöttem Revolute számlámat, mert ha minden igaz az Olaszoknál jövő héten lesz Fekete Péntek mint tavaly, nagyon remélem?! :rofl: :joy:

1 kedvelés

Kedvenc modom volt de sehol se talàlom màr​:pensive::sweat_smile:

Szép napot​:dash::slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Te is modot készítesz…? Amint látom, tartós lesz, ha acél vasból lesz…:grin::laughing:

Sziasztok! A kolléga most hívott fel, hogy a RádioCafe 98,0Mhz-on villanycigarettás műsor van, úgy hogy siettem haza és most pont az szól nálam…

2 kedvelés

Köszi​:kissing_heart: érdekes hogy kiengedték a médiába. Lassan teljesen tabu téma.

Köszi!
Meghallgattam Fifikát… :point_up:

1 kedvelés

Szeretem munka van​:smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

A kihívás 2. Lépcső Varipro
I’m a fck engineering :rofl: ja és ez csak elő készület







4 kedvelés
  1. Fázis :grin::metal: LV UP aki ismeri az anyag megmunkálás titkát és nem fél a tűztől :grin:



    Szerk bahatom a bánatos kutyának a paprikáját 10 percek később a kolegám berakta a vízbe :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth: ez hagyni kell kihűlni meneküljön előlem ki merre lát
2 kedvelés

Lassan küldheted érte a 2kg pucolt diót :yum:…mielőtt még elcseszi valamelyik kollégád véglegesen :smiling_imp: Az SS verzió már nagyon mutatós volt :+1: Drukkolok, hogy olyan legyen ami a legszebb számodra. Mindenesetre jó látni, hogy visszanyeri elveszett varázsát.
Mostantól Made in Hungary is…nem csak USA :wink:

1 kedvelés

Lehet ez még ss ez csak pár micron amíg nincs lakkozva most nem a legszebb hogy ki lett gyorsan hűtve :sob: . A diót meg ne is mond hajkurászom az ős termelőket de nekik sem volt jó a környéken mint ha minden dió le lenne fertőzve nem is tudom milyen bogár terjeszti :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:.
Jaj a műszerész is vakarja még a fejét oda adtam neki visított és már forgott a szeme hogy mit hoztam és mit kéne csinálni . Mondta hagy ott az asztalon és csukd be az ajtót magad mögött most :sweat_smile::rofl:

Na jah, diófúróbogárjárta diót ne küldj :slight_smile: Sikerült lepucolni a nyák-ot, mielőtt műszerészhez került?

Ha nem kapok akkor pííz lesz :smiling_face: