Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Én meg már a dl változaton agyalok. :rofl:

EskĂŒ klassz fotĂłkat is lƑssz ! :hugs:Hagyj fel a villannyal :rofl:

1 kedvelés

" Sziasztok. Na mizu? grinning Ki mit csinĂĄl?" Mit, mit 
 HĂĄla az oldalnak, meg a közössĂ©gnek rendeltem egy Ășj mod-ot, hogy rendelhessek hozzĂĄ majd egy Ășjabb tankot :slight_smile:

kép

EgyĂ©bkĂ©nt szerintem, nem nekĂŒnk kell tĂĄmogatni az oldalt, hanem @Vaperina_Kinga -nak Ă©s @Donat -nak minket :laughing: :sweat_smile: :laughing:

1 kedvelés

HĂĄt igen, Ƒk biztosĂ­tjĂĄk a melegĂĄgyĂĄt annak, hogy a lelkĂŒnk odalegyen :rofl:

1 kedvelés

TĂĄmogatnak, ha Ƒk nem lennĂ©nek sötĂ©tsĂ©gben Ă©lnĂ©nk, tele pĂ©nzzel. :rofl:

1 kedvelés

Sötétség megvan így is :rofl:

Én a fĂ©nyben Ă©lek! :grin:

1 kedvelés

Én meg azt eszem :rofl:

HĂĄt igen, lĂĄtszik rajtad a low calorie. :rofl:

23 bejegyzĂ©st Ășj tĂ©mĂĄra osztott fel: A magas eurĂł ĂĄrfolyam következmĂ©nyei, politikamentesen!

De ismerƑs az az alĂĄtĂ©t. NĂĄlam is figyelnek ilyenek. :smiley:

94 bejegyzĂ©st Ășj tĂ©mĂĄra osztott fel: Villanyos agymenƑk

 és most megszakĂ­tjuk adĂĄsunkat:

  • Tegnap, helyi idƑ szerint PM 05:12:31 Ă©s PM 10:06:42 közötti idƑszakot ĂĄtölelƑen, a XVI. kerĂŒletben, a mini vaper konferenciĂĄkrĂłl elhĂ­resĂŒlt Legenda SörfƑzde nevƱ vendĂ©glĂĄtĂłipari egysĂ©g teraszĂĄn, a rendelkezĂ©sre ĂĄllĂł szƱk eszköztĂĄr ellenĂ©re, @Ispy vĂ©pertĂĄrs @Deepfreeze kollĂ©ga köztemƱködĂ©sĂ©vel megtekerte (pĂĄr-hĂłnapja) Ășjonnan vett THC Tauren One ertĂ©ĂĄjĂĄt Ă©s ezzel az esemĂ©nnyel hivatalosan is megtette az elsƑ lĂ©pĂ©seket, hogy az emtĂ©elezƑk tĂĄborĂĄt nem elhagyva, a dĂ©elezĂ©s mƱfaja utĂĄn Ă©rdeklƑdƑket is bĂĄtorĂ­tani tudja majd ettƑl kezdve, a sajĂĄt maga ĂĄlltal, szemĂ©lyesen is megszerzett tapasztalataival.

  • Mindannyiunk nevĂ©ben hĂĄlĂĄsan köszönjĂŒk a vĂ©perközössĂ©g gyarapĂ­tĂĄsĂĄĂ©rt tett Ășjabb fĂĄradozĂĄsaitokat!
11 kedvelés

Gratula a készlethez és a szép teljesítményhez!

5 kedvelés

Azt gondolom szerĂ©nytelenƱl, a “nehĂ©z idƑk, kemĂ©ny fĂ©rfiakat teremtenek”:

  • TĂ©nyleg csak a “minimĂĄl” ami megadatott, de Ök nem adtĂĄk fel, megprĂłbĂĄltĂĄk Ă©s erƑfeszĂ­tĂ©seikĂ©rt siker koronĂĄzta tetteik nagyszerƱsĂ©gĂ©t.

Ez Ășton köszönnĂ©m meg, lehetƑvĂ© tettĂ©k szerĂ©ny szemĂ©lyemnek, hogy szemtanujuk valamint krĂłnikĂĄsuk legyek Ă©s ĂŒttörƑkĂ©nt pĂ©ldĂĄt mutatva, ettƑl kezdve ne keljen senkinek egymagĂĄban, valami lefĂŒggönyözött sötĂ©t szoba legmĂ©llyĂ©n, sok-sok elbukott kĂ­sĂ©rlettƑl elbĂĄtorodnia, kilĂ©ptek a napfĂ©nyre, megmutatva Mindenkinek, hogy Ă­gy is lehet.

6 kedvelés

Köszönöm ismét a részvételt, de legközelebb én fizetek, mert ez a tegnapi valahogy nem jött össze rendesen. :rofl:

2 kedvelés

JĂł sok motyĂłval kĂ©szĂŒltetek ahhoz az RTA-hoz​:grin:

2 kedvelés

Mi azzal a gond ha a csehĂł grĂĄtisz piĂĄt ad? :joy::thinking:

Nem biztuk a vĂ©letlenre. :rofl: KihasznĂĄltuk a sörpad ĂĄltal nyĂșjtotta lehetƑsĂ©geket. :grin: