Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Olyan kemény nézése van, jobbulåst.

Kis kemĂ©ny. BabakĂ©nt is az volt :grin:. Alkudtam az orvossal legyen ragasztva. legyen !!! mert mĂĄr vĂĄrni akart​:face_with_symbols_over_mouth: kapocs lett a vĂ©ge nem fĂĄj, gyors, kicsi a nyoma :grin: plusz Ă©n is kaptam fecskendƑt :rofl:

JobbulĂĄst!

HolnaputĂĄnra el is felejti. :hugs: JobbulĂĄst! :kissing_heart:

2 kedvelés

JobbulĂĄst .

1 kedvelés

Gyógyulåst neki , mintha az enyémet låtnåm , az arcån semmi megbånås :grinning:

TĂĄjkĂ©p csata elƑtt :grin::grin::grin::grin::grin:

7 kedvelés

Mondj nemet ha mersz (gyenge vagyok :rofl:) lĂĄnyom megkĂ©rtrĂĄ töltsem fel ezeket a vackokat. Újra hasznosĂ­tĂĄs :grin: . AmĂșgy kivĂĄncsi vagyok mennyit bĂ­r töltĂ©s szĂĄm ĂŒgyileg :thinking:. És egĂ©szsĂ©gĂ©re mindenkinek.


1 kedvelés

A 1500 puffost az egyetemiståk régebben 6-8 x tudtåk tölteni, ezt olvastam régebben valahol

Akkor bérleti díjat szedek :rofl:

1 kedvelés

Te biztos jobban tudod, mert szedtĂ©l szĂ©t ilyet. Ebben valami ĂŒvegszĂĄlas “tekerĂ©s” van? Gondolom ameddig az bĂ­rja addig lehet töltögetni


Igen kĂ©t ĂŒveg szĂĄlas hĂŒvelybe van szerelve egy super fused clapton

Megyek ƑszĂŒlni BĂ©kĂ©scsaba-VĂ©sztƑ :grin:

11 kedvelés

Itt jegyeznem meg @Zolika, most ért be a cseresznyésed, irtó jó ízƱ :blush::wave:

1 kedvelés

Ebéd
homemade pizza.

12 kedvelés

NyĂĄl csorgatĂĄs :sweat_smile: First Vape shop





9 kedvelés

Jó hamar ért be :rofl::rofl:egészségedre :smiling_face:

1 kedvelés

Igen most nĂ©zem januĂĄri :rofl::rofl: most lehet Ă©rezni nagyon a cseresznyĂ©t​:ok_hand:SzĂłval mondhatjuk @Lsxtom hogy idƑ kell neki​:joy: (tudod az Ashad)

3 kedvelés

Szia @Ivett, hogy Ă©n nĂ©gy hĂłnapot vĂĄrjak, na az kizĂĄrt :sweat_smile: pedig tudjuk a tĂŒrelem rĂłzsĂĄt terem, azaz beĂ©rt Ashad-ot! :joy: :rofl:

1 kedvelés

Persze, hogy csak trĂ© helyen sikerĂŒlt a belvĂĄrosban letĂĄmasztani a traktort, Ășgy hogy lentmaradtam parkolóƑr-Ƒrnek amĂ­g a kollĂ©ga krampĂĄcsolt a berendezĂ©sen. Elvó’tam magamban Ă©s közben szĂ©pen kisĂŒtött a nap is


Torony-hĂĄz:


így kĂ©szĂŒlt:

(Annyit duruzsoltok mostanĂĄban a Dvarw-rĂłl, hogy kedvet kaptam Ă©s elƑkerĂŒlt az mtl vĂĄltozat ismĂ©t.)

5 kedvelés