Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Valahogy most nekem is kedvem támadt hozzá. De engem letiltott asszony az ilyen erőszakos jatékokról :joy: gyerekek véget. Habár utoljára vagy fél éve végig toltam az összes gears of wart :rofl:

Gears Of War Chainsaw GIF by Xbox
Jó hangja van a láncfűrésznek :yum:

2006 körül játszottam vele XBOX360-on :grin: (az elsővel). Akkor nem volt rossz, én voltam csak nyomi benne. Szeretek játszani néha, csak nem tudok.:joy:

Ha van boxod kölcsön adom a lemezeket. A többi könyvtáras de az is meg oldható :grin:. Igen nehéz a game meg kell szokni a multi meg igazán reflex jaték már . A töltés kiakasztó volt vagy 2 óraig utána csak potyogott az achivment belőle :+1:

Már ezer éve nincs…elég a PC (ez viszont top).
Amúgy már régóta inkább az ilyesmit csípem:

Ja le nyomtam havernál. Resident mindig egy gyöngy szem. Ami pöpec még és nem mai az Evil within, silent hill, Outlast.


Ez sajna megadta magát, indulhat a “resin mod project” …

Várjuk az eredményt!

Kicsit később… melózni is kell először

Szorítok . Szilikon jó tartja a formát ha adott öntö dobozban hagyod. Mintát kend be elött folyékony szappanal vagy krémmel könnyebben ki lehet majd venni.

4 kedvelés

Akkor te már csináltál ilyesmit…

Egyszerűbb dolgokat igen . Csak jól szellőző helyen keverj és nagyon óvatosan az edzővel lehet egy picit elsőre kevesebbet bele . Lassabban köt de hosszaban lehet vele dolgozni a keményedési időt nem sokkal hosszabítja meg. Maszk és kesztyű legyen . Színezi jó a víz feszték is porosan vagy pigment por (DM ből köröm díszítő)

4 kedvelés

Elvileg 6-7 nap a teljes kötési idő…
Persze, függ az epoxy gyantátòl is…

2 kedvelés

lökháritót autóbusz tükröt javítottam már én is önteni még nem öntöttem…kiváncsi vagyok milyen lesz…

4 kedvelés

Hát füg vastagságtól is és környezeti hőtől . Itt úgy látom függőleges lesz és a talpazat marad a tetején amit majd síkban kell kicsit csiszolni mert kicsivel magasabbra kell önteni

4 kedvelés

Elvileg, a terv, egy 21700-as cső mod lenne. A paramour alkatrészeivel… de még változhat…

2 kedvelés

Ne spórolj a Resin​:wink::grin: na ennek utánaolvasok, mert még nem hallottam erről az eljárásról.

Kis ízelítő

4 kedvelés

Már láttam, érdekes…

Viszont az mecha

A metódus miatt linkeltem csak .

1 kedvelés