Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Apropó, azok a CE4 tartályok… A fiam ilyennel kezdte, de nem tudom, meddig bírta, mert nekem is azt passzolta át elsőnek, de ha nem rendeli meg azt a másikat a Siren2 tankosat, már régen elfelejtettem volna az E-cigarettát. Viszont abban a pillanatban azt a Vivo gyártmányú cső modot széjjelkaptam, és kidobtam belőle,az elektronikát, mert a benne levő fél Amperes korlátozás még azt sem engedte volna meg, hogy komolyabb kazánt tegyek rá. Márpedig ezek a színes ceruzák, bár a 4 Watt semmihez nem elég, a bennük levő üvegszál még ahhoz a kevés áramhoz képest is kevés liquidet továbbít, szóval dryhit, és égés az első kóstoláskor. Még arra se jók, hogy ilyen aroma kóstolgatónak tartsam meg őket. Ha meg a fűtőszál fölé töltöm akármilyen picivel, az már kifolyik belőle. Nem volt állítható a hozzájuk tartozó mod, de valami mégis volt benne, mert natúr akkumulátorral már az első pillanatban kegyetlenül megégnek. Az általam készített “mechanikus mod” pedig egyáltalán nem kellene, ha legalább az egyik készülékem cserélhető akkus lenne, de így a tartalék akkun legalább van egy lehetőség, hogy rátekerjem a kazánt, ha mindenki lemerült.