Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Az üvegszálakat kipróbáltam a porlasztósba, vatta helyett. Az sem lett az igazi, de nem folyik úgy, mint vattával, és remélhetőleg nem ég. A gyári porlasztókban ki tudja mi van szűrő gyanánt, de az eddigi kísérletek kudarcba fulladtak. Van még nekem 1 darab originál gyári porlasztó, + amit a készülékhez kaptam, gyanítom, hogy már használt volt. Így is rendes volt az illető, mert ajándékba adta. Azt olvasom, hogy ezek a porlasztók, ha jól bánunk velük, talán kibírják 1 hónapig. Akkor talán még megéri 1000 Ft/darab áron rendelni, de ha 1 hét, vagy pár nap után cserélgetni kell, akkor nekem nem éri meg a porlasztós dolog. Amúgy más a gőze, mint a tekerősnek. Könnyebb, füst/köd szerű párája van, amíg a felújíthatós kazán benne a vatta kanóccal legalább 5 másodperc után kezdi adni a gőzt, de a mod. olyan, hogy 5 másodpercenként game over leidőzít. Ezért van az, hogy időnként túl sokat adok neki. Nálam még soha nem bírta 1 vatta 1 hétnél tovább. Ha rosszul választottam meg a vastagságát, vagy a tekercs nem tökéletes, még annál is rövidebb ideig bírja. Az égett íz megjelenésekor nincs mit csinálni, cserélni kell. Nem vagyok túl még azon, hogy a kísérletezgetés túl sok macerával jár. A dohányt csak meg kell venni, és szívni, az E-cigihez matek és fizika kell, még akkor is, vagy folyik, vagy szénné égett vattát veszek ki pár nap után, és csodálkozom, hogy rossz íze volt, a feleségem meg kirakja a ruhámat a lakásból, mert “büdös”. A gyári porlasztó, amíg el nem égetem, arra jó, hogy tudjak viszonyítani, ilyen íze kellene neki lenni. De már tudom a használt porlasztó óta, hogy 14 Watt felett az is kegyetlenül meg tud égni. Hát egyelőre itt tartok. Lassan második hete, hogy nem gyújtottam rá, de még nem látom az alagút végét, ezért nem írok a sikersztorikba még egyelőre. @Vaperina. Azért nagyra becsülöm hogy létre hoztatok egy ilyen fórumot, bár még elég kevés a hozzászólás a blogodon kívül. Reméljük, hogy a tagok száma idővel szaporodni fog.