Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Én a Siren 2 tankot rátettem az Innokin Zenith modra. Mostantól ez a szettem. Az a kék kínai Polar Night mod olyan, mint egy félmecha. Nincs benne tápegység, csak szabályzó. A Wattok körülbelül a fele, mint amit kiír, a TC mód szintén hamisítvány, egy kezdőt simán átvernek vele, ahogy engem is. Ez a mod ugyanaz lehet, mint a 75 Wattos változat, csak átírták a Wattokat. Max. teljesítményt csak a huzal szabja meg, mint írtam, nincsen benne az elektronika egy része, csk egy processzor, kijelző és egy kapcsoló eszköz, valószínűleg MOS-Fet. Az innokin Zenith porlasztós kazánja szintén kuka. Csak 9 Watton mertem használni, így is 3 nap alatt szénné égett benne minden. Original új porlasztó volt, 0,48 ohmos, én bontottam ki a celofánból. Amit a tankkal kaptam kaptam, az lehetett használt, 1,6 ohmos volt és 2 napig bírta. Ennyit a porlasztós cuccokról, legalábbis az Innokin Zenith kazánja nekem nem jött be. @Vaperina Szeretném javasolni, lehetne olyan témát nyini itt, vagy a blogodban, amiben a tagok felsorolnák mivel jártak pórul, és hogyan? Olyan fekete oldal, vagy ilyesmi a kezdők okulására, miket nem ajánlunk, hogy megvegyenek? Indokolással természetesen.