Sziasztok! Letenném a cigit segítséget kérnék ,hogy milyen készüléket vegyek ! Köszönöm

Szuper. Ezen már el lehet indulni. :slightly_smiling_face: A Thelema nem rossz választás. Ha porlasztós DL-ben gondolkodsz, akkor talán egy GeekVape Zeus Z max is jó lehet, vagy egy Vaporesso iTank, de az Uwel Crown 5 is szuper. Ha még lehetne találni Vaporesso Cascade tankot azt írnám az első helyre, de nem gondolnám, hogy lehet még kapni, elég régi típus, viszont olyan íze van, hogy jajj… :grin: A Voopoo tankok is jók, azokkal nincs baj szerintem, csak a modjai bajosak. Illetve még az Innokin háza táján is lehet szuper produktokat találni. A 3mg szerintem DL-ben pont jó. Én azt szoktam javasolni, nézd meg a tankok képeit, ott látszik mekkora a drip tip és a levegőbeömlő. Sajnos már volt rá példa, hogy mikor megérkezett a tank akkor eszmélt rá az illető, hogy hát ez kissé sok a jóból. Egyébként személy szerint GeekVape-et, Vaporesso-t és Innokin-t néznek. Bár mondjuk a Smok modokra is sok a panasz, de ennek a márkának a tankjai is rendben vannak. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés