Szétég a vatta?

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Akármit csinálok, akárhogyan szívom a készülékemet, egy-két nap után égett ízt érzek. Joyetech eGo AIO. Lehet, hogy hibás a cucc? Vagy én rosszul szívom? Bár nem tudom, hogy lehet rosszul szívni. Amit tudtam, elolvastam arról, mennyit várjak, mielőtt elkezdem szívni, beáztatás, stb, stb.
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv Gab

5 kedvelés

Hali,liquid függő,hogy mennyire kokszol és/vagy letesztelni más aromával illetve érdemes az új porlasztót rendesen átitatni liquiddel mielőtt terhelnéd.

2 kedvelés

Bármivel próbálom, ez történik.

1 kedvelés

A legtöbb előre tekert porlasztok kb mennyit bírnak ?

2 kedvelés

Nehéz ezt meghatározni, függ a márkától, a levestől, a wattól, meg hogy Jin vagy Jang volt éppen műszakban. Szóval az 1 tanktól a 3 hétig bármi lehet, de szerintem általában olyan 6-10 nap lehet. Na meg a usertől is függ, van aki már egy kis ízváltozásra is érzékeny, más meg a kokszot is elszívja még pár napig.

6 kedvelés

Hm…
Lehet olyan hogy, az íz annyira intenzív hogy elnyomja az égett ízt, vagy azért az arcon csap.
Volt egy aroma, banános, hát valami borzasztó volt, tipik olyan íze volt mintha szappant szívnék vagy valami üres levest, hetente váltottam a coilt, viszont a mostani mintha nem akarna beégni, pedig kapja rendesen, max amit észre vettem, hogy tompább íz, elkezdett kicsit folyni, de azt betudom a melegnek (50-50). De kb ennyi. De akkor nagyjából olyan 1-2 hét az általános.

2 kedvelés

Nekem azt tanácsolták, hogy ne szívjam szárazra a tankot, hagyjak benne liquidet. Nekem Vaporesso GTX one-om van. Csalóka a tank is mert van egy perem ahol megül a leves!
Én már túl biztosra is megyek a nehogy kiürüljön dologba.
Kb 10 nap egy porlasztó, nekem nem volt olyan igazán kokszos íze, inkább karcolt meg az ízvisszaadása is nagyon gyér volt a végére.
Nekem ami bekokszolt az felejthetetlen élmény volt és SOHA nem akarom újraélni! A fiúk tudnának a nyavajgásomról mesélni :rofl: De ott a pori volt a selejt :roll_eyes:
Esetleg a watt nem lehet probléma?

Ui: Nekem Nekem Nekem :rofl::rofl::rofl: Jajj de sok “Nekem” sikerült ebbe a pár mondatba :rofl::sweat_smile: Bocsi kommunikációs csavarba vagyok :see_no_evil:

7 kedvelés

Ez egyben van, szerintem nincs itt watt, meg ilyesmi. Ugyanazt a porlasztót veszem, amit gyárilag adtak hozzá. Egyszerűen nem tudom, mitől van ez, bár most András Barton írta, hogy ez a fajta porlasztó a rossz. Kezd elmenni az egésztől a kedvem, azt gondoltam veszek egy ilyen cuccot és működni fog, ezzel szemben nem. Kellemetlen.

5 kedvelés

Szia! Igen sajnos a joyetech nem a legjobb, hetente pori csere. Nagyon régen volt nekem is. És amit András ajánlott azok elég jók. Esetleg még a voopoo annak a porija bírja egy hónapig is.

3 kedvelés

Szia!
Nem szeretnélek elszomorítani,én is egy ilyen készülékkel kezdtem,nekem sajnos nem vált be. :frowning_face:

3 kedvelés

Ne menjen el a kedved! Én is friss vaperina vagyok még, kezdő készülékem van! Az enyém annyiba másabb, hogy be tudom állítani a wattot és 0.8-as vagy 1.2-es porival is megy /meg 0.6-os stb/ Nem egy drága csoda de mégis állítgathatom, csini színekbe van, lehet állítani hogy szűk MTL vagy tág MTL (esetleg szűk DL). A porik se ugyan olyanok… jó játék kezdőknek!!!
Esetleg gondolkodj el azon, hogy ezt eladod és veszel egy olyat mint pl az enyém. Engem elsőre megvett pedig 15 éves korom óta bagóztam és a 38-at töltöm idén :sweat_smile::see_no_evil: Ha ÉN azóta nem gyújtottam rá akkor mindenki másnak is megy!
A fiúk-lányok itt segítenek mindenbe! Csodás a csapat!!!

6 kedvelés

Aspire nautilus gt kit-et próbálj meg be szerezni. Vagyis legalább a tankot. Ebbe pedig a 0.7 ohm-os mesh porit. 2-3 hétig is bírja . De van h tovább is. És ízre, gőzre is nagyon jó. De ez szubjektív… Ahogy te gondolod. Nekem is van, már nem használom mert rta-ra váltottam. De amíg használtam addig jó volt nagyon…

4 kedvelés

Igen, van itt tapasztalat. :rofl:

image

4 kedvelés

Pontosan! :rofl::rofl::rofl: Nagyon jól megfogalmaztad az esetet :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

2 kedvelés