Szerintetek így jó lesz e?

Sziasztok!

A mai nap megérkeztek a nagy bevásárlás keretében az aromák (Discovery SnV-k, Discovery 10 ml aromák, Black note, Chancmate), illetve a floravitáról a PG/VG. Szeretném is őket bekerveni, de a nikotin majd csak valamikor a jövő héten érkezik.
Úgy gondoltam kipróbálom a 70/30 VG/PG alapot, így ha jól szamolgattam durván 60/40 ± pár százalék VG/PG arányom lesz.

A kérdés a következő
Szerintetek jó lesz e úgy hogy felöntöm mentes alappal (természetesen hagyok helyet a nikotinnak), és mikor jövő héten jön a nikotin utólag hozzáadom?
50/50 nikotint rendeltem (így utólag már bánom), ez egy kicsit bonyolít az egyenleten, de elvileg már átszámoltam mindent is

2 kedvelés

Szia. Jó lesz úgy, igen. :slightly_smiling_face: Csak majd hagyj annak is 1 napot elegyedni, de akár azonnal is szivhatod egy alapos összerázás után. Attól is függ mit szoktál meg, elrontani nem fogod azzal sem, ha nem áll +1 napig. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szuper!

Nem akarom szívni, ilyen szempontból nem sürgős mert van itthon még bőven liquid

Viszont a kedves öcsém karácsonyra érkezik haza Németországból. Ő is elég erős dohányos, és úgy gondoltam megtérítem.
Azt találtam ki, hogy megkapja karácsonyra a Vaporesso GTX One omat + porlasztókat, Illetve adok mellé az itthon lévő liquidekből 10 ml kiszerelésben kipróbálásra:
Discovery: Cohiba, Parilament, 555, Desert Ship, Old Captain, Red M, West Virginia, RY4, Deva, Dune, B&H, WStone.
TNT: Orfeo, Hidalgo, Spitfire
Omerta: The Boss
Black Note: Ketucky, Havanna
Dampflion: Checkmate White king, White Queen

Az aromák nagy része most érkezett, és szeretném őket minél előbb érlelni, hogy ha öcsém rákóstol akkor már valamilyen alap ízeket érezzen.

3 kedvelés

Szívből remélem, hogy sikerrel jársz! :heart_eyes:

1 kedvelés

Bízom benne én is :slight_smile:

3 kedvelés

Szurkolok :slight_smile:

Na Hölgyek Urak!

Úgy néz ki sikerült a dolog. Teszett is neki, meg használja is aktívan.
Azt mondta hogy radikálisan csökkent a napi cigik száma (kb 40 szálról 8 ra)

Most tartunk ott hogy fogytán van a készlet amit adtam neki, és önálló beszerzés fog következni :smiley:
Mivel Németországban (München) él így nem tudok neki támpontot adni hogy az általam adott ízek/aromák fellelhetők e Németországban, Illetve milyen webshopok vannak ahol érdemes ez ügyben szétnézni

Szeretném kérni a segítségeteket, hogy aki esetleg kinnt él, honnan szokta rendeli pl a Journey, Omerta Black Note, Dinner Lady…stb. tehát “az ismert”? Aromákat?

A RoyalVapor-on van Journey és sok más. De ott van még a Dampdorado vagy a Vaporstore. Bár utóbbi kettőn nincs, de hátha más is kell. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile:

1 kedvelés