Szeretnék személyes segítséget kérni XXI kerület környékén

Azért melegszik mert clapton, igényelné a wattot, de nem hűl rendesen. Ezért inkább valami szálhuzalt ajánlanék. Ha nem vagy érzékeny a nikkelre, akkor Vandy Vape féle SS szerintem tökéletes választás lehet, 28ga-s azaz 0.3mm vastagságú (most nem emlékszem pontosan, hogy 0.3, vagy 0.32, de mindkettő kiváló a Berserkerbe). Igen, MTL-ezek, a kedvencek a desszertdohányok, süteményes, desszertes ízek. Relatíve sokat kipróbáltam, azt hiszem legalábbis. De bőven van amit még nem sikerült kipróbálni, de talán majd a jövőben. A kedvenc tekerésem 2es, vagy 2.5ös magra 6 menet. Az Expromizer V5-be, a Dram 4-be és a DotMTL-be 2.5ös magra szoktam, a Kayfun, Dwarv és Bishop-ba 2es magra tekerek. 6 menet az állandó, de ha 1 menettel túlfut, mert épp nem oda figyelek akkor 7 menettel is tökéletes mindegyik. Számomra ízre a Bishop, Expromizer, DotMTL és a Dram a legfinomabb. Életem tankja az Ammit mtl volt, de sajnos én hülye eladtam mert megkopott a festék a belső fém paláston ami a build deck-et körülveszi. Annál izesebb tankom nem sok volt. De jelenleg a fent kiemeltek a tökéletesek. Egyébként volt Berserkerem, pont a 3as maradt csak ki, viszont ismerem a felépítését, sok oda a clapton. A fent írt build 2.5ös magon jó kell legyen bele. A vattázásra viszont kényes. De arra nem írtál semmit, így azt nem firtatom. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés