Szerelem a dvarw ot

Ugy mar jó. :joy:

2 kedvelés

Megvan akkor, Zolikának igaza van. :slightly_smiling_face: Akkor most a kulcsos rész nem a szigetelt oszlop felé fog nézni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Na igy már fasza.
Én a pszichiátriai klinikán dolgozom és mar azt hittem hogy elkaptam a hulyeseget.
En ugy csináltam ahogy a nagykonyvben megvan irva.
El cseszte a jelolest a csájná. :laughing:

5 kedvelés


Na szóval mostmár​:joy::joy::joy:
Ilyennek kellene lennie :blush:ilyen az mikor azonnal segíteni akar a …:joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Korán nyomtad a gombot. :sweat_smile:

3 kedvelés

Lehet be volt hogyishíjjjákozva :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Huha, akkor óvatosan kell fogalmazni Neked, nehogy elintézz egy kis nyaralást.:joy:

5 kedvelés

Most már patika.

4 kedvelés

Ez így tökéletes. :blush: Használd megelégedéssel.

2 kedvelés

Nagyon szepen köszönöm a gyors segitseget.
Mondjuk probaltam ugy is de gondoltam ha ez a szabály hogy ott kell kenni a jelolesnek akkó ott kő lenni. Na! :joy:

3 kedvelés

Milyen jó, hogy nekem Dvarw 16 -om van, abba nem fértek bele ilyen hülyeségek, mint azok a nútolások. Abba bárhogy be lehet rakni a műanyagot, sőt körbe-körbe lehet forgatni. Csak az én nikkelezett szemmértékemen múlik. hogy a lébeömlők a csavarokkal 90 fokba álljanak. :rofl:

2 kedvelés

Mi ilyenek vagyunk :fist_right::fist_left::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::dash:

2 kedvelés

A klónoknál ne vegyél biztosra semmit, csak reménykedj, hogy minden klappol. :sweat_smile: Nincs mit. :hugs:

4 kedvelés

Venni kell rá egy eredetit azt jó helyen lesz ! :slight_smile:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.