Szavatosságát megőrzi...tovább mint hinnéd!

A kivonatosaknak csak használ az idő.Fél éves latakia ,valami mennyei​:grin:

2 kedvelés

Nekem most az Irish Black-ből kezd kiveszni a Black és inkább egy egyszerű latakia maradt.

4 kedvelés

Van olyan aroma, amiböl pár nap alatt kimegy az egyik összetevő… Az Irish jelző azt hittem, itt kv-sat takar.

@Zolika nem akarom én, hogy terhes legyen :joy:

4 kedvelés

Nem, nem, ez egy latakia stout sör egyveleg. Mindkét ingrediens eredeti :sweat_smile:

3 kedvelés

Mondjuk a latakiát nem lehet elpusztítani semmivel​:joy:

4 kedvelés

Az tuti.
Ha egy tankot kinevezel Latakiásnsk, abból már ne szívj papi krémjét :joy: mert nyomokban mogyorót…
Talán a 10 százalékos M-type kiöli :grin:

2 kedvelés

A latakia mindenhez csak hozzátesz,el nem vesz​:grin:

3 kedvelés

Mondjuk nálam is ki van nevezve a Pioneer a latakiának :smiley:
De ami eltávolíthatatlan az az Adam’s Vape cuccok. Na azt vésővel kell leszedni aromaváltáskor :sweat_smile:

2 kedvelés

Az Expro v4-emnek már az üvegpalástja is halványbarna, nem csak a szilikonjai. :grin: De ez van. Ezért szeretjük.
(Talán a Flóraszept eltüntetné…de az is th-s​:grin:)
És abban tuti vagyok, hogy 2 évesen se lesz kutya baja, maximum még bukésabb lesz. (Azhad).

3 kedvelés

Ha kinyításkor megkérdezi, hogy nagy menüben kéred, mehet is a lefolyóba, elbukott. :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Szerintem nem kell ezt annyira túlaggódni. Nekem annyi teljes longfill, aroma, és bekevert liquid -em van, na meg alaplé, és nikotin, hogy üzletet nyithatnék. :slight_smile: Mert hát tudjátok hogy van ez… Ezt is akarom, azt is, fuu az de jó lehet, na meg amaz is… Hát jól felgyűlnek. :slight_smile: Vannak 3-4 éves aromák, kész levek is. Egy karton dobozban várakoznak a szekrény alján, míg valamelyik sorra kerül. Csak a nikotint tartom mélyhűtőben. És azt kell hogy mondjam 3 év elteltével is patika ízek jönnek elő. A lényeg, hogy tényleg ne legyen erős fényben, vagy ami legfontosabb napon. Illetve egy “lejárt” rossz nikotin nagyon el tudja rontani. Arra figyelni kell.

4 kedvelés

Sajnos nem mindegyik levesnél válik be.
Én már tapasztaltam 1.5 + éves leveseknél ízvesztést, íz romlást.
Ami sokat áll, de van esélye, hogy el lesz szívva, annak jó ötlet a hűtő, 5-7 fok.
Amit hűtőbe tettem, az majdnem megállt a “változásban”.

2 kedvelés

Witchcraft Grimore Of Potions sorozat. 2 éve kaptam tesztre, fél évvel ezelőtt még élővettem, de már csak árnyéka azoknak az ízeknek amiket 2 éve éreztem. Van amelyik eláll, van amelyik nem.

4 kedvelés

Ezért merem mondani, hogy a hűtőben 5-7 Celsius -fokon kitolható, jelentős mértékben lassítható a túlérés, ízvesztés-és ízváltozás.

Kombinált desszertnél pláne ajánlom, illetve összetett ízekre. Amit március elején bekevertem, “kényesebbnek találtam”, és mennyisége miatt bevágtam a hűtőbe, az mind köszöni, jól vannak.
Sem bebarnulás, sem különösebb ízváltozás.
A gyümölcseimnek is jót tett.

Talán a kivonatos dohányok azok, amik nem sínylették meg a fénytől védett szobahőt. Sőt, egyik-másiknak jól áll a kor. :grin:

Vérbeli Vaper rekviráljon magának egy fél hűtőpolcot :+1: megéri.

3 kedvelés

Én nem szoktam az alap levet előre bekeverni nikotinnal csak amikor bekeverem az aromát.
Akkor szoktam hozzá adni a nikotint.
Addig a nikotin saját flaskájában bontatlanul van sötét helyen a szekrényben.
A tankban hagyott leves valóban veszít az izéből és sötetebb színű lessz.

2 kedvelés

Én sem szoktam, ahány aroma annyi fajta keverés, amitől egyébként hülyét kapok. :sweat_smile:

3 kedvelés

Plusz te a koxxal is kell hogy számolj​:joy: (ld. aktív szén hatása az íz-és illatanyagokra).:wink:

Itt most 10ml-es boosterről van szó?

Tisztelettel

1 kedvelés

Igen.
Nikotin booster. 10ml.

Sziasztok!
Tavaly augusztus óta áll a műhelyben 1 üveg bontatlan VG-m. A hely árnyékos/sötét viszont a hőmérséklet igencsak ingadozhatott. Melegben 28-30 fok hidegben pedig 4-5 fokra is lemehetett. Megbontottam, beleszagoltam rossz illatot nem éreztem. A lejárat idén szeptemberi. Szerintetek használhatom még?