Szavatosságát megőrzi...tovább mint hinnéd!

Nem mindegy az sem, hogy az alatt a közel 2-3 év alatt hol volt a szobában. De lehet, hogy simán csak alul lett aromázva.

4 kedvelés

Van olyan tagunk, aki 2 éves bekevert levest hűtőben tart, és nincs még semmi baja?
Illetve 2-3 éves aromát szintén?
(Tehát 5-6 fokon).
Megnyugtatás(om)ul kérdezem :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Már nem csinálom de régen tartottam hűtőben 2évig is…már nem veszek annyi alapot aromát meg nem tartom ott csak lakásban…

6 kedvelés
  • Aki így járt el, sajnos már nem jelentkezhet?:wink:

Szépen kérek mindenkit aki a kérdésben érintett, hogy jelentkezzen! Ne ilyesszünk rá ilyen otromba módon egyik vaper társunkra sem! Köszönöm!:grin::heart:

3 kedvelés

Már nem keverek annyi mindent hogy 1-2 évre elég legyen :rofl:
A kevesebb több jeligét megfogadtam​:blush:
Jó, kibirom jó darabig így is :rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Most fogom elszívni a fél éves mókust, kezdek azon az állásponton lenni, hogy amit bekevertem el is szívom :rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Így vagyok én is talán ha 2 liter be van keverve az is a szobában tartom.Többet nem kutyulok be mert azt vettem észre már nem olyan tartós az ízük mint régen…

8 kedvelés

Kb így vagyok én is ,de inkább keverek többször akár 60 ml-t vagy 100-at minthogy ne az az íz legyen amit megszoktam​:blush:

7 kedvelés

Khm …nálam vannak kivételek​:rofl::rofl:
Rápróbáltam a IW citromoshosshíjjákjára…khm…még nem dobom ki ,de nagyon hajaz afelé:rofl:

6 kedvelés

Hát a múltkor kiontottem párat, szükség volt az üvegre :rofl: hát tudod attól a rumostol megszabadultam​:joy:

3 kedvelés

Pedig az finom :grin:kinek a pap…tudod​:rofl:

5 kedvelés

Igen, a katicat még nem volt szívem kionteni​:joy:

4 kedvelés

Nekem szobában tartott Five Pawns liquidjeim simán kihúzták 2 évig. Azután kezdtek lejtmenetbe.
Úgy általában sztem 2 évig bármi kibírja, de pl kivonatosok túlszelidülnek. Nem erőtlenek, csak mások, mint amire emlékeztem.

7 kedvelés

Eszerint hűtőben is ki kell bírnia, ha szobában is ok. Köszi, ez hasznos volt​:+1:

Magyarázat, mivel mindig el vagyok hülyéskedve, meg kiröhögve, ha erről kérdezek (amúgy nem veszem a lelkemre):
Nekem kell sok íz, én így tudom és szeretem ezt csinálni. Váltogatom napi 4-5 fajtat. Nem hiszem, hogy 1 év alatt ne szívnám el, ami van, de 3.5 hónapos vaperként nincs gyakorlati saját tapasztalatom.
Szóval 5 fokon 1-2 évig illik hogy ne romoljon az állaga, erre voltam/vagyok kíváncsi csak :slightly_smiling_face:
(Meg némi ideg bennem is dolgozik, mit hoznak a változások).

9 kedvelés

Én mostnában mindennek csak a felét keverem be. Így tovább van friss ugyanabból :smiley:

6 kedvelés

Én is átálltam erre pár ízzel. Persze olyannal, amik állandók lettek. 50-60 ml egyszerre.
Darab aroma meg be a frigóba szintén.
A longfill nem kérdez, azt felöntöm fullra.
Csupán látni szerettem volna, hogy hűtőben elállhat 1-2 évig, gyakorlati tapasztalat alapján.

(8 havi lehet bekeverve most maximum, de ez 20-25 íz, mind bevált).

7 kedvelés

Szobában tárolom, de a hűtőben elvileg tovább meg marad az a friss keverés érzés, nem csak nyáron érdemes ott tárolni, hanem egész évben. :slightly_smiling_face: Bár csak 30ml-ert keverek, néha van, hogy többet. Pl most a Pompeiből beletoltam mind a 10ml-t, aztán most ott áll, majd elfogy, remélem. :grin: De ez hűtőből kivéve, hűsen olyan aaah, úgyhogy marad a polcon. :sweat_smile: Én szeretek ezzel is vacakolni, szeretem szaglászni, nézni hogyan érik, fejlődik, kezdi az ovit, sulit, gimit, tanul ügyvédnek, vagy orvosnak, s végül, hogyan végzi pénztárosként a Penny-ben. :joy:

Szerk.: A hülyeség miatt majdnem elfelejtettem. Nem mindegyik íz való hűtőbe. Vagy, ha ott tárolod, akkor használat előtt kicsivel már lehet ki kell venni, mert pl. ennek a kávésnak nem tett jót. Betettem, gondoltam nyami, jegeskávé. :yum: Áh, nem jó. :sweat_smile:

Egyébként a koolada-s ízek hamarabb elvesztik az intenzitásukat. Nem bírnak ki fél évet sem, megfigyeléseim szerint. :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Köszi :joy: a humorérzék plusz 20 pont :grin: ok, kiveszem ami olyan, időben kiveszem. :grin:

2 kedvelés

Ha nem akarsz már gondot időben vedd ki… :joy: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Vagy a nagyapám módszer…egy lyukkal …arrébb teszed a …nadrágszíjat :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés