Szavatosságát megőrzi...tovább mint hinnéd!

Nyugodtan :+1:

köszi a gyors választ! viszont tuti nem fog elfogyni a lejárati idő előtt. van jellemzője a romlásának? színe,szaga megváltozik?

P.ü… 10 kari

Egyébként igen, ha színe-szaga van vagy kis helyes pelyhecskék úsznak benne, ne adj isten kissé opálos, az régen nem jó… Akkor kuka.

2 kedvelés

2020-as, hűtőben tartott bontatlan VG vajon jó lehet még? :thinking:

2 kedvelés

Teljesen :+1:
Használati utasítást ld. pont feletted

1 kedvelés

Igen, csak az előző kérdező VG-je nem 3 éves. :wink:
Átlátszatlan flakonban van, és bontatlan, így nem tudom, milyen az állaga. De majd bontom akkor és megnézem. Nem akarom, hogy foglalja a helyet a hűtőben, ha már nem jó.

2 dologból tudhatod, hogy nem jó. (Na jó, 3…)

  1. Zavaros, kevésbé áttetsző fénytörés
  2. Híg vagy inkonzisztens állag
  3. Kellemetlen, “érezhető” illat.
    Tudtommal hűtve 3-5 év.
3 kedvelés

Ez noob kérdés lesz de leegyszerűsitve ha a bolti kész liquideket beteszem a hűtőbe akkor hűvösebb lesz a gőz? :sweat_smile:

A gőz sosem lesz hűvösebb :wink:
Hűvösebb érzés az olyan típusú aromától lesz.
Ha koolada-t tartalmaz például…

2 kedvelés

Végülis a logika is ezt mondja. :sweat_smile: Köszönöm a választ!

1 kedvelés

Nem hűvösebb, hanem olyan volt, mintha friss lenne. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia!

Bennem amiatt merült fel a megfagyás kérdése, mert most rendeltem FloraVita-ról 1-1 liter PG, VG-t
Tegnap be is rakták csomagautomatába, viszont én csak holnap tudom átvenni
A PG fagyáspontja elvileg -58 °C, viszont a glicerinről nem találtam csak annyit hogy 18,17 °C
Szóval a hozzászólásod alapján ha jól értem nem kell aggódnom, met nem lesz semmi baja?

Előre is köszönöm!

Szia. Így van. :slightly_smiling_face: Fagyasztóban tárolom az alapot, ott -8 fok van, ha jól emlékszem, és csupán besűrűsödik. A PG méz állagú lesz, a VG kicsit sűrűbb. KB mint a szurok, de megfagyni nem fog egyik sem. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm az infót! :slight_smile:

1 kedvelés