SXmini sl class v2

Sziasztok!
Néztem az új sl class V2 modot és látom, hogy nem horror áron elég sok helyről be lehet szerezni ezért elgondolkodtam rajta. Viszont van egy problémám…a legtöbb modon amit használok 0.1 egységekben lehet változtatni a kakaót és én ehhez hozzászoktam. A tankok is amiket használok olyanok, hogy sosem megyek 20w fölé és szeretem 0.1 inkrementációval variálni, hogy most mikor milyen erős a cucc, még akkor is ha egyébként minimális hatása van bármire. Esetleg aki használt már ilyen vagy hasonló chippel rendelkező modot nem tudja esetleg, hogy van-e lehetőség szoftveresen megváltoztatni, hogy 1w helyett 0.1w legyen amivel változtatom az erősséget? Néztem videókat a V2-ről amiből számomra az derül ki, hogy itt már csak egyesével lehet változtatni. Köszi előre is!

1 kedvelés

Szia hát v2 még nem volt de viszont az elődje az igen tehát én csak ajánlanám inkább az elődjét mert az masszivabb ,a V2 már sajnos nem mondható el róla…az elődjén viszont tizedenként tudod állítani a wattot

2 kedvelés

Nekem nagyon bejön az is, csak nem tudom honnan tudnám beszerezni…vaporism-öt néztem, de ott brutál ára van szerintem.

2 kedvelés

Hát itt van pár Sl class tulaj esetleg ha ők megválnak tőle ,vagy más csoportokban körülnézve …

1 kedvelés

Én Nem :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Én úgyszintén nem :rofl::rofl::dash:

1 kedvelés

De ha jól emlékszem akkor nem rég vki árult itt is egy arany színben lévőt :thinking::thinking::thinking:

1 kedvelés