SS316L 28 GA huzal.Van e különbség?

Hát igen. Meggyőztetek hogy nekem super sorb vatta kell, de csak a papír zacsis. Naná, hogy nem kapok. Meg ss huzalt se. Abból legalább feltankoltam ni80-al​:roll_eyes:

Vapefly Cotton Clouds is kitűnő mtl-re…olcsó is. Vedd amíg lehet.

Én is áttértem ss-ről kanthalra, mert az ss elfogyott, kanthal meg van itthon, azzal legalább könyebb dolgozni.

Kanthal legalább kapható. Amúgy vélemény a kanthal-D-ről?

1 kedvelés

Csak ki akartam próbálni mi a különbség, tehát nagy baj nincs. Inkább csak idegesítő hogy a mostani bevásárló listám 5 bolt volt :roll_eyes:

Ahogy elnézem most már lassan nem az a kérdés, hogy hány boltból kell összevadászni a cuccot, hanem hogy hol kapható még valami egyáltalán…

Nikotinból kezdek tankolgatni, floravita is küld most 2 liter gőzölni valót. Sok nincs rá, de 3 an szívjuk. Ha már jól átszoktatom az egész családot kell az ellátmány​:grin:

1 kedvelés

Előbb is irhattad volna, van itthon vagy 3 guriga :roll_eyes::thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Persze, leadom neked a bevásárlólistám​:sweat_smile::rofl:
Így is nagyon hálás vagyok, alig várom hogy megjöjjön a csodakazánkám​:smiling_face:

2 kedvelés

Egyébként én csak annyi különbséget tapasztalatok, hogy SS a leghamarabb cserés, aztán az Ni80, és a kanthal bírja legtovább. Ízben nem igazán érzek különbséget

4 kedvelés

Pityu fiókürítéséből szereztem 3 guriga ni80-at, azzal elleszek egy darabig.

1 kedvelés

Leggyakrabban én is azt használom, időnként meg a kanthalt. Szerencsére nincs allergiám, szóval nekem majdnem mindegy :person_shrugging:

5 kedvelés