Squonk setup

Szia Attila!

Nekem csak a modom van (nemrég szereztem be) - nagyon széles setup-ja van. Csak egy példa: a Watt üzemmódban be tudod állítani, hogy az előmelegítés normal, soft, high, DL, MTL, vagy saját applikációt alkalmazva használd. Vannak ilyen számomra felesleges lehetőségek is, minthogy Bluetooth-on keresztül kommunikál a telefonnal, keresni tudják egymást. blablala. Én egy Berserker V2 MTL RDA val használom, meg egy THC Artemis-el, nagynéha mikor gyümölcsös kedvemben vagyok, akkor jöhet egy kis DL(mármint rákkantanok a gyümis liquidekre).
Szerintem van létjogosultsága, MTL-ben is egy ilyen kombónak - nekem bejön. Főleg hogy TC ben nem tudod pofán égetni magad a dripperrel meg ugye squonk. Való igaz, kis tér, közel a szájhoz a kazántér jó ízek!
Megnyugatásul csatolok egy képet -cserélhető a drip-tip!


De ide rakom neked a linket is:http://www.vandyvape.com/atomizer/rda/atomizer/rda/atomizer/rda/Requiem-rda/
Az RDA-ról nem tudok nyilatkozni, de a 3 setup miatt lehet hogy bejövős…
A mod szerintem nagyon megéri, ami nekem van az egy dombornyomott fekete. Könnyű, egy 21700 aksival MTL-ben ki lehet vele szaladni a világból is! Nekem bejön úgy ahogy van az egész. Igazi szaladgálós, játszós mód. Nekem nagy kedvencem volt eddig a LUNA-m, de ugye az egy mecha (alap mosfet chip), kellett egy nem ücsörgős is.
Nem jó a kép, de ő az:

Röviden ennyi, lehet kihagytam valamit, akkor írj. :no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés