Sourcemore rendelés

szerintem majdnem egyforma lehet a szállítás itt ugyan annyi időnek kell lennie kb.:thinking:

2 kedvelés

Igazad lehet. :thinking: Sajnos a hajó után gondolom autóval (postakocsira gondolok) hozzák tovább ami szintén bajos, tehát nem garantált, hogy egyik gyorsabb lenne a másiknál. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

igazad van ígyis úgyis kell várni rá ugye tökmindegy melyik taktárról jönne​:wink:

2 kedvelés

Szerintem Hongkong a lassabb, vagyis én mindig Shenzenből rendeltem, mert az alap raktár. Ja és Hongkong is lassú, egyébként. :grin: Vagyis Shenzen, mind1, mindegyik lassú, csak az egyik lassúbb. :rofl:

5 kedvelés

What about GDPR?? :roll_eyes::rofl:

1 kedvelés

Fuk GDPR :grin:

Egyébként meg saját adat, ha akarom kiplakátolom vele a netet. :grin: Itt már úgyis minden user tudja az adataimat, mert vagy vettem tőlük valamit, vagy ők vettek tőlem… :sweat_smile:

5 kedvelés

Hidd el a botok imádják :rofl:Írországban kb fel éve orosz hackerek feltörték a helyi TB bázisát .Itt szó szerint mindenki napi 5-10 hívást kapott különböző kamu számokról .Már kezd lecsengeni a dolog ,kb heti max kettőt kapok​:sunglasses:

6 kedvelés

Szia. Eddig nekem csak egy rendelésem jött hongkong-bol, csak ott volt készleten. 2-3 nappal volt hosszabb a szállítás mint szencsenbol.

2 kedvelés

Csak nem swag lesz? :grin:

2 kedvelés

arra gondoltam igen​:wink::sweat_smile:

2 kedvelés

sziasztok,mostanában rendeltem már innen valaki a sourcemore ról vám volt vagy nem?:thinking:Érdeklődöm csak​:blush:

3 kedvelés

Szia! Nyugodtan érdeklődhetsz​:grin:, nincs vám.

3 kedvelés

köszike​:wink:meg nyugodtam​:blush:

2 kedvelés

akciósra nem volt jó a kupon nekem nem adta meg hiába írtam be.De occso volt a mod​:wink:

3 kedvelés

Tegnap én is rákiváncsiskodtam, de az én felkészülstségi szintemtem sem felet meg a kritériumoknak​:grin:.

1 kedvelés

igaz csak az elejét néztem meg​:blush:meg mondom őszísztén

2 kedvelés

na nem baj ígyis akcios volt a pico :wink::blush:

1 kedvelés

gyors ez a sourcmore okt 1 rendeltem már itt jár de remélem nem lesz vám ebből​:wink::grin: ennyit látok még csak a rendelésből

8 kedvelés

Nem valószínű hogy lesz vám, a kiindulási ország Hollandia

6 kedvelés

Ne legyen igazam és nem akarlak elkeseriteni, de nálam a nyomkövetésnel ez a lépés meg Kínában történik. Egy még úton lévő csomagomnal ez után indult el csak a hollandok felé.

4 kedvelés