Smoktech Arcfox low battery, mindig az A akkumulátor, stabilabb készülék ajánlás

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy Smok Arcfox MOD-om és olyan gondom lenne, hogy állandóan “Low Battery” hibaüzenettel kikapcsol, mindig az A akkumulátorra mutatja a hibát (Képek lentebb). Na már most az az érdekes, hogy bármelyik másik készülékemmel, jelen esetben egy Eleaf Istick Mix-el próbáltam, ugyanazzal a két akkumulátorral, tökéletesen működik. Egyszerűen az Arcfox-ot nem tudom működésre bírni, próbáltam Firmware-t szerezni hozzá, simán nem elérhető még a hivatalos oldalon sem, de írtam nekik e-mailt, viszont ehhez a készülékhez ők nem tudtak küldeni.

Esetleg nektek van ötletetek, hogy mivel lehetne orvosolni ezt a hibát? Ha nem lehet akkor tudnátok ajánlani olyan két akksis MOD-okat amik nem ennyire instabilak? Nekem eddig az Eleaf-el nem voltak működésbeli gondok, annyi, hogy az egyiknél a kijelző megadta magát.


Nem lehetséges,hogy párhuzamos kötésben vannak az akkuk és az egyiket nem érzékeli? Koszos oxidált akku csatlakozóra tippelnék. Én ezek tisztításával kezdeném.

1 kedvelés

Mennyi idősek/ mennyire használt az emlegetett akkupár? Vsz. picit el van már fáradva, nehezen viseli a 90W terhelést. Ha van kéznél, próbáld meg egy pár új vagy kölcsön akkuval. ( Ez mondjuk az alap problémát nem fogja megoldani, a smok nem épp a precíz és megbízható elektronikáról híres sajnos :confused:)

1 kedvelés

Köszönöm a választ, van friss ropogós új akkumulátorom is és azzal is hasonló a helyzet, megpróbálkozok a csatlakozók tisztításával első körben.

Esetleg ahogy a fő posztban is kérdeztem, tudtok adjánlani valami megbízhatóbb MOD-ot /kat? Magával a TFV18-as tankkal nincs bajom, kis teflonszalag kellett alá és cseppmentes :slight_smile:

Dovpo Riva 200 :+1:

1 kedvelés

Vagy SM-en rárabolsz majd erre

https://www.cigbest.com/products/authentic-dovpo-riva-200-box-mod

Épp most jött tölük a szóróanyag :grin:

1 kedvelés