Két akkus mod keresése (18650)

Sziasztok két akkus modot keresek . Cél megbízhatóság jó anyaghasználat ,esetleg ütésállóság. Geek vape ,Thelema nem játszik… Tanácsokat is szívesen fogadok

1 kedvelés

A Dovpo Odin úgy tudom, hogy elég jó minőségű készülék, viszont az már dual 21700-as, adapterrel dual 18650 is lehet.
Elég nagy mérettel rendelkezik természetesen, és a Silver tudomásom szerint nem kopik csúnyán vagy legalábbis elég időtálló.
Nem használok dual akksis gépeket, remélhetőleg valaki hozzászól még, akinek van releváns tapasztalata.

Smok Arcfox 230w
Lassan 1 éve használom semmi hibát nem találtam benne tökéletesen müködik ütés/vizálló amit én is tanusíthatok nem volt kímélve és se kopás karcok semmi.

Köszönöm a segítséget de a Smokról elég sok rosszat hallottam …Ráadásul Geekvape copy véleményem szerint és az eredeti jobb úgy vélem :slight_smile:

Aimidi tank T2 víz, csepp, por, ütés álló

3 kedvelés

Ő?

Tudom sokan nem szeretik meg rossz véleménnyel vannak róla de ezt azok mondják általában akik régen 5-6 évvel ezelőtti konstrukciókat próbáltak amiről valóban én is azt halottam hogy nem voltak valami jók de saját tapasztalat alapján a mostaniakkal nincs probléma az meg hogy dizájnban copyzza valamilyen szinten semmit nem befolyásol mai világban már nem nagyon van olyan gyártó aki soha semelyik terméket nem másol vagy vesz át tőle 1-2 apróságot dehát mindenki mást szeret és más tetszik​:wink:

3 kedvelés

Szia!
Az első generációs Vaporesso Luxe-ot használom (szeptemberben lép a negyedik évébe nálam) maximális megelégedéssel. Van belőle már újabb verzió, úgy hallottam, hogy rosszabb nem lett, sőt. Igaz semmiféle tanúsítvánnyal nem rendelkezik, de én amúgy is igyekszem vigyázni a dolgaimra, így számomra ez nem releváns. :blush:

3 kedvelés