Smoke x priv halál

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, vagy egy smoke x priv készülékem, amin tegnap délután szoftvert szerettem volna frissíteni.
Nem megfelelő verziót tettem fel rá és azóta se kép se hang. Járt már közületek valaki így van rá valami megoldás, hogy életet lehessen lehelni bele?
Amit találtam a neten firmware egyik sem hozta vissza az életbe.

3 kedvelés

Szia Miklós!
Nincs ilyen modom, így nem találkoztam ezzel a problémával, viszont ezt találtam:
Tartsd nyomva az összes gombot akksi nélkül majd csatlakoztasd a kábelt a számítógép USB portjába. Tartsd így tíz másodpercig, helyezd be az akkukat, miközben még mindig csatlakozik a mod, majd húzd ki és csatlakoztasd újra a bekapcsoláshoz.
Ne kapcsold be a megszokott 5 klikkel.
Nem tudom működik-e, de remélem segít. :pray:

5 kedvelés

Szia Viktor!

Köszönöm szépen, a válaszod. Délután ki próbálom. :slight_smile:

4 kedvelés

Szia Viktor!
Sajnos nem sikerült életre kelteni a masinát. Köszönöm szépen, hogy segíteni próbáltál!

1 kedvelés

Szia, ez esetleg?
“Try resetting the mod by using a pin in the small hole next to the USB cable. Worked for me when my screen went blank”

Sajna FW updatek csuf dolgokat tudnak okozni, foleg ha nincs backup vedelem mellette.

2 kedvelés

Ez a reset gomb, ha minden igaz. Nekem a Joyetech Evic Basic-en volt ilyen gomb. Hasznos, visszahozta az életbe, elvileg… :thinking: Nyúlj bele tűvel. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Miklós!
Nagyon sajnálom!!!

2 kedvelés

Ezen a készüléken nincsen reset gomb sajnos.

Semmi nem jelenik meg a kijelzőn? Ha usbvel rádugód töltőre, akkor sem?

Találtam ilyen megoldást:

To fix I inserted the charging cable, the charging screen popped up and then I pressed the firing trigger 5 times.

Ha semmire nem reagál simán lehet, hogy nem az fw a baja, hanem megmukkant a készülék.

1 kedvelés

Semmire sem reagál, igazad lehet, hogy megatta magát…