Smok TFV18

Sziasztok!
Smoktekh Morph2 TFV18 kazánnal, betettem a 0.15 ohmos porlasztót, a 0.33 után.
Hát!:face_with_symbols_over_mouth: Forrósodik a kazán, 1700 szívás után megégett a vatta, szerintem ez nem normális! 110 watton használom, ez is van ráírva! Ennyire rosz a Smoktech?!
Valakinek van hasonló tapasztalata?
Köszónöm

Nem tudom. 110W-on 1700 slukk szerintem bazi sok. Én nem nézném ki belőle :sweat_smile:

1 kedvelés

Viszont ahoz már több levegő kellene hogy vissza tudjon hűlni olyan magas watton ,sztem max 90 de az már nekem életveszély :grin:

2 kedvelés

Kösz! A 0.33 ohmos 5000 nél cseréltem kert kíváncsi voltam a dupla 0.15 ohmosra, de nem kellet volna, ráadásul szét is szedtem, hogy megnézzem közelebbről​:upside_down_face:

2 kedvelés

Évek óta Smok-ot használok. Mag P-3( vacak) ,X-priv(király ,de eltört-ha valakinek van érdekel​:grin:), jelenleg G-priv 3 kb. 2 éve.
A 110w-ot nem is értem. Sosem használtam huzamos ideig 60 w felett. Nekem így is megfelel. Jelenleg TFV-12 tankkal.

2 kedvelés

smok tfv18 rba porlasztót megéri venni, jól jönne néhány tanács?! Vagy inkább építős tankot abból valami ólcsób de azért jó érdekelne

Jól van, vissza veszem a wattot, de hát mint kezdő:upside_down_face:, azt írták rá 100-110 watt a best​:slightly_smiling_face:

A Tfv12 volt a második kazánom,a privvel 5 db pori után rba fej​:grin:azzal tanultam meg tekeregni​:rofl:mára már azt hiszem megy​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Az csak ajánlott,azt neked kell érezned hol finom,hol nem forró a gőz.

3 kedvelés

Tehát szerinted a duál rosszabb?