Smok Nord 4?

Nem kezdésnek gondoltam, csak egy lehetőség. Amennyiben megtetszik neki az életérzés és szeret butykolni (mint pl. én), idővel lesz lehetősége építgetni.

1 kedvelés

Arra gondoltam csak, hogy én 3 év rta után sem érzem magamban az erőt, hogy egy rba fejet megcsináljak valaha, de persze a tévedés jogát fenntartom. :smiley:

2 kedvelés

Még én sem nyúltam hozzá, de készenlétben van a fiókban. :slightly_smiling_face: Kezdőként egy Druga RTA-val bohockodom néha, de még nem lettünk haverok. Nagyobbrészt porlasztozok még.

3 kedvelés

Köszönöm szépen a kimerítő választ!
Most ezt az opciót jegelem egy kicsit,közben lett egy új szerelem, amit mindenki dícsér, a GTX One. Ezt meg is rendeltem :). Kínából, alig várom, hogy megérkezzen.
A tekerésre még nem érzek vágyat, és szerintem soha nem is fogok… Dehát nemrég még modot se akartam :slight_smile:

3 kedvelés

A tekeresre én is ezt mondtam nemrég, mégis arra készülök a következő percekben, hogy tovább kísérletezzek az RTA-val. :slightly_smiling_face: Gtx-nel is a mesh porlasztokat ajánlom majd, nálam is az ízek a fontosabbak.

2 kedvelés

Fúrok-faragok, fűrészelek, csaptelepet cserélek, fát vágok, tavi szűrőt építek, bútort rakok össze, de arra nem érzek affinitást, hogy porlasztót tekerjek. Lusta vagyok, és kényelmes… meg szerintem nem is sikerülne :slight_smile:

3 kedvelés