Erről a készülékről mi a véleményetek?

Sziasztok.Lenne valakinek véleménye erről a készülékről?

4 kedvelés

Nekem a smok készülékekről általánosan nincs túl jó véleményem.:slightly_smiling_face: Nagyon sok olyan leírást láttam, hogy ilyen, vagy olyan probléma volt velük. Más gyártóknál is nyilván elő fordul, de a sok-sok negatív vélemény miatt és nem vennék smok podot/modot.
A tankjaik többnyire szerintem jók, de a készülékeik nekem nem szimpatikusak. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia! Csatlakozom Zolihoz! Keress más gyártót! Ha Podban gondolkodsz GeekVape, Voopoo, Vaporesso sokkal innovatívabb készülékeket vonultatnak fel!

5 kedvelés

Én elengedném ezt a tételt a helyedben. Ha mindenképpen ilyen készülékben gondolkodsz, csatlakozom Zolihoz és @Elek_Segits -hez, az általa említett gyártók cuccai között nézelődnék. Mindhárom gyártó podjai jártak nálunk, Vaporesso és Voopoo podok jelenleg is hadrendben állnak (ha gond lenne, tartalékként), a GeekVape Aegis Boostot pedig azóta siratom, mióta eltávozott tőlem. :wink: :rofl:

6 kedvelés

Javítás: a helyedben podot csak olyan helyről vásárolnék, ahol a garanciát könnyen és gyorsan tudom érvényesíteni. Gyártótól függetlenül.

4 kedvelés

Attila is jó ötletet adott. Ehhez egy kis segítség a porlasztó kompatibilitás terén:
Wotofo: Voopoo PnP és GTX kompatibilis
Voopoo PnP: Wotofo kompatibilis
GTX: Wotofo kompatibilis

5 kedvelés

Köszönöm fiúk​:heart:Nem akarok egyenlőre harmadik készüléket venni(de valószínű hamarosan úgy is meghülyülök​:joy::joy:)Csak megláttam és megtetszett​:slightly_smiling_face:Egyenlőre elvagyok a két Vaporessommal​:slightly_smiling_face:
Viszont a férjem próbálnám agitálni,hogy vegyünk neki is egy készüléket, de nem hatja meg a téma​:rage:Rászoktattam az Iqos-ra és most nem akarja letenni​:joy:

2 kedvelés

Az analógnál minden jobb, uh csak “ájkoszozzon” nyugodtan. :+1: Ha az adja a “feelinget”, akkor az marad. Saját környezetemben is akadnak elég sokan, akik rá szavaztak. :wink:
Előbb-utóbb úgyis mindenki rájön (a divatkoszosok kivételével), hogy szép, jó és trendi, csak olcsóbbnak nem nevezhető a cigarettánál. Márpedig a pénz nagy úr. :wink:
Erős “koszhasználat” esetén gyakorlatilag a havi sheets keretből kijön egy meseszép mod és egy álomszerű tank. Az meg azért látványnak sem utolsó, szebb mint egy dobozból kilógó fehér pálcikavég. :rofl:

9 kedvelés

Nem akarok ünneprontó lenni, de ami pod, az engem messze kerüljön el. Tavaly vettem egy eleaf istick power 2 kit-et. A pod tankja, 3 hét utan megadta magát. A gtl pod tank aljan belül van egy kis gumi pakolás, nos, az kiesett,… Csak úgy… Azóta szörcsög folyik, meg minden baja van. Csak a mod maradt meg, mert beépített 5000mAh akkuval van ellátva. Annyi jó maradt belőle :wink: