Smok Nord 4?

Ígértem, hogy jelentkezem. Igaz ez az első 5 nap még csak, általában pont az a rész ami eufóriával átitatott és a fekete leves csak később jön, de inkább megírom most amíg frissek az élmények, és talán ha lesz rá igény még egy-két hónap múlva is írok.
Tehát…
1.) akksi: 2000mAh, ami ránézésre elég nagynak tűnik egy ilyen készülékhez, pont ez tetszett benne. Folyamatos, de az a bizonyos tényleg folyamatos használattal két napot nevetve kibír.

Az utolsó 10%nál a töltöttség kijelzése elég megbízhatatlan. Egyik szívásnál még 9% majd már csak 4% és érzed, hogy a kraft is elfogy rendesen. De ez csak az utolsó 10%, és ha tényleg odafigyelsz szerintem nem is hagyod addig lemerülni.
Töltés(rendes töltővel!!!):

  • 0-100%: ~másfél óra.
  • 0-50%: itt van valami gyorstöltés féle, tényleg viszonlyag gyorsan nyomja bele a cuccot. Nem mértem le, de szerintem kevesebb mint 30 perc.
  • Ahogy én töltöm(a készülék a barátnőmé tehát nem tudom meddig lesz így :grinning:): nem hagyom 15-20% alá esni, így is kell neki bő egy óra. Ha még jól emlékszem egy két félévvel ezelőtti egyetemi tárgyamra, akkor a legjobb az lenne, ha 15-20% alá nem hagynám esni és csak 80-90%ig tölteném, de nekem csak a nem 0%-ra merítéssel is jobban bírják a dolgaim mint például a barátnőmnek, aki YOLO és csak akkor tölt ha már kikapcsolnak a dolgai, vagy eszébe jut.

Szerintem töltésről ennyi idő után elég ennyi.
2.) Teljesítmény:

  • Nem vagyok teljesítmény-ellenőr, viszonylag kevés készülékem is volt az évek során, viszont elégedett vagyok vele. ~95%. Amit én várok egy ilyen készüléktől azt hozza. De olyan szinten, hogy nagyon gondolkodom, hogy magamnak is veszek egyet.
  • Egy fajta porlasztót használtunk, ez a többször említett sima RPM podhoz való 1.0ohm-os. 5 napot bírt, ma már cserélni kell, nem tudom kinek mennyit bírnak a porlasztói, nekem ez már egy jó idő. Az íz meglepően jó, a gőz kicsit melegebb ha 11W fölé mész de nem gáz. Itt kicsit vékonyra szedtem mert nincs konkrét elképzelésem, hogy mit kéne még leírnom ha bármi kérdésed van tedd fel és próbálok válaszolni.

3.) Mi nem tetszik?

  • a pod vége, a szájrész, na az nagyon nem, de túl lehet rajta lenni. Megszokás kérdése.
  • nem merem állítva letenni, mert nem áll meg teljesen szépen. Nem olyan szépen áll meg mint egy liquides tubus, biztos érted miről beszélek, csak nem tudom megfogalmazni.

Ha bármit kihagytam volna, vagy van kérdésed akkor próbálok válaszolni.

4 kedvelés