Smok Fortis 80w

Sziasztok!Vásárlás előtt vagyok,kinéztem egy Smok Fortis 80w modot.Kinek milyen tapasztalata van erről a modról?Megbízható készülék lehet?Köszönöm a válaszokat és a személyes tapasztalatokat.

1 kedvelés

Amennyiben bármi más alternatíva szóba jöhet, SMOK-ot ne… Mire használnád, mi a keret, elvárások; gyorsan kell vagy ráér a kínai rendelés is? Adj egy pici támpontot, tuti lesz helyette jobb​:grin:

3 kedvelés

Ránézésre a lost vape hyperiont másolták. 21700 as akkuval a típus 100w os . De még mindig mást ajánlok mint smok.

2 kedvelés

Mtl kazánhoz venném,nem sürgős,a tankom is kínai​:slightly_smiling_face:15-20k körül vennék.Nagyon tetszenek a bőr elemek benne.Fontos hogy 1aksis legyen.

1 kedvelés

Ha kapsz még valahol, Foxy One​:grin:… Szétnézek…

Ilyen árban egyébként Innokin Z80, ha könnyü a cél, Thelema Solo(a nehéz), plusz a szokásos geekvape solo/max bőven belefér még EU-n belül is.

3 kedvelés

Voopoo drag X max 21700 kiváló, bőr , 510 connect, 100w , akku átalakító 14-19 K közt mozzog

2 kedvelés

Ebben már van boost circuit, vagy ez is 4,2V?

1 kedvelés

Kipróbált bolt és a Foxy One akciós:

6 kedvelés

8,5 volt támogatot kimenet :grin:. Volt vagy 3 hétig csak nem az volt ami nekem kellett. Munkatársaknak meg kellet :grin:

2 kedvelés

Ennyiért szinte kötelező vétel​:smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Hali.Bocsi hogy így ide pofátlankodva írok,de megkérdezhetem mi a baj a Smok-al?Tervbe van egy Arcfox,és egy IPX80 beszerzése,ezért érdekelne…
Van valami általános minőségi hibájuk?
Köszi ha válaszolsz.:grinning:

1 kedvelés

Az általános minőségük a hibájuk. Sok az elhullott darab, elektronika általában elég gyenge pont. Mentségükre legyen mondva, mostanában már nem sok döglött darabbal találkozom, de nincs is nagyon a környezetemben. A hosszú évek tapasztalata: Smokot inkább ne​:woozy_face:

Ha mondasz rá egy kb. keretet, lesz jobb számodra is

2 kedvelés

Amikor én kezdtem a vépet 2018-ban, akkor az első infó az volt, hogy smokot ne…és azóta sem vettem, lehet előítélet és manapság mondjuk egy smok vagy vaporesso egy kutya, mindenesetre smokot inkább ne. :grin:

Egyébként szerintem ezek a 20-30 dolláros podok mindegyformák, hullanak is, ha az első szülinapját megéri, akkor már minden nap ajándék. Nem a minőség csimbarasszója egyik sem.

1 kedvelés

De majd ha lesz Dicódes pod ihaly csuhaly :joy:

1 kedvelés

De ki az a hülye, aki egy eldobhatós podba rak egy 100 dolláros csíppet? :sweat_smile:

1 kedvelés

Mért a porlasztós húzásuk arra hajaz hogy az is jó lesz :rofl:

2 kedvelés