Single DL 21700-as moddal?

Üdv!
Szeretnék összeállítani egy single coilos, jó ízű, kisebb méretű DL kazánt, egy akkus 21700-as moddal.
Sajnos a Thelema 200w a Dead Rabbitommal nem túl zsebbarát, télen meg nem hordom az övtáskámat. :smiley:
Sosem használtam single coilos kazánokat, ezért tanácstalan vagyok kicsit, illetve a moddal kapcsolatban is.
Amit kinéztem modból, az egy Kroma 217, erről valakinek infó, személyes hosszabb távú tapasztalat?
Tudom, a Thelemanak vagy 21700-as modja, ami nagyon jó cucc, csak engem marhára zavar a 200-asomnál is, hogy mozog-nyikorog a hátlap.
Ki mit használ, ami bevállt neki, ezekkel a paraméterekkel?
Előny, ha külföldi oldalról, jó áron beszerezhető. :grin:

3 kedvelés

Bár még kezdő dles vagyok, én most ezt a szettet vettem.

THC tauren one és dovpo odin 100.

7 kedvelés

Az SBS mod-okból van 21700as…az kitűnő választás lehet ha meg tudsz barátkozni a tűzgomb pozícionálásával.
Én egy 1éves Pico 21700ast használok…ami szerintem a leg zsebbarátabb a kategóriában. A 25mm-es tank passzol rá. Sajnos újonnan már nem kapható.

7 kedvelés

Köszi!
Utána nézek ezeknek!
SBS modok nem is csúnyák, bár nem az a formavilág amit megszoktam, de lehet kipróbálom.

Én ahogy látom,venned kell egy másik Dl kazánt is,ne árválkodon a Ríííííva :grin:

2 kedvelés

Matt SS Dead Rabbit M-ért kiált az a Rííííva…mert én azt ígértem neki :grin:

3 kedvelés

Várjá, még először ki kéne próbálni a dl :rofl:

2 kedvelés

Odinnak mégegy szavazat. Nekem a másik egy Asmodus Amighty, azt is szeretem. Méretre kb. mint az Odin.

6 kedvelés

@bertalan15 szia èn őket ajànlanàm nàlam màr volt mind amit kiemelnèk az a Foxy one ,Arez





5 kedvelés

Szia!
Köszi, meg is nézem őket, így elsőre tetszik mindkettő.
Akkut jól kezelik?

2 kedvelés

egy foxy one jo lenne nekem is majd azt tervezek venni de mindig van valami tervben​:grin::grinning::sweat_smile:

4 kedvelés

@Szabolcs_Barna
Nálam ugyanez a helyzet, mindig van valami ami fontosabb vagy csak megtetszik. :joy:
Úton van egy Wotofo Profile squonk mod, hogy télen se szenvedjek, aztán mondom miért ne rendeljem meg az új Dead Rabbit v3 RTA-t. :grin:
Fizetésig szerintem ennyi. :joy:

5 kedvelés

Foxy one,Arez ,Engine igen azok jól kezelik az akkut…

3 kedvelés

Pont a Foxy és az Arez ami piszkálja már egy ideje az én csőrömet is. Sokat kerülgetem őket, pl itt:

Megnyugtató, hogy pont ezt a kettőt emelted ki @Robert_Horvath, a potenciális megoldások közül.

4 kedvelés

Azért őket emeltem ki mert ők voltak mint súly , ergonomikus kialakítás,ès akku kezelés szempontjából a legjobbak :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Az Arez tetszik, de masszívabb DL-nél van kritika a teljesítményére…kár érte
https://www.youtube.com/watch?v=3dDLZ7rc_zA&list=PLME7ZDD4GnUzLkT33_5MvNUySH5HBPodF&index=2
Foxy One viszont oké…de már kutatni kell nagyon érte

Single èpitèsnèl mondhatni kiváló választás természetesen ,kinek mi evidens hogy duál tekerésnèl single 21700 sem igazán akku baràt de viszont àtlagossan 35-50 watt az egy jó kis eltalált teljesítmény single èpitèsnèl

Így-így. Ki és mire használja.

Nekem elpöfög duálban is egész nap a 21700:
30Watt, dualban 0,49Ohm, ss28ga 2x3mm mag 7 tekerintés, bóldogságosság:


6 kedvelés