ShareAvape.com

@Peva71 ha ki akarod próbalni, szívesen kölcsönadom pár hétre.

Köszönöm mindenki segítségét By-Ka megrendelve :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Kedves vagy, köszönöm!
A helyzet az, hogy biztos vagyok benne, hogy tetszene!
Nem is tudom miért vacilálok rajta ennyit :thinking:
A tsivapon kértem email értesítést, ha lesz vállalható színben :slightly_smiling_face:

Ezt én sem tudom, ez nem te vagy. :rofl:

Ennyire kiismerhető lennék?! :joy:

De miért nem fasttech? :thinking:

Ott van…

1 kedvelés

Tudom, ez érthetetlen logika, de ha megrendelek valamit, nem várok rá több hetet :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha tetszik vegyed 50dollár nem a villág…kellenek az örömök az életbe… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De így is fogsz, mert lehet nem is lesz már készleten. :thinking: Addig meg lehet nem is lesz már SEHOL. Érted: SEHOL. Én már jártam így, még a pszichológusom is belebetegedett. :rofl:

úgy emlékszem ez is tetszett neked… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

SEHOL. Érted: Sehol

nem tudom hogy nézel ki, de elképzeltem ahogy ezt mondod​:joy::joy::joy:
SEHOL. Érted: Sehol.
Ha megrendelek valamit, akkor eldontottem, hogy kell. Ha már eldontottem, nem tudok várni :slightly_smiling_face:
Ennyi. Tudom, van baj a toronyban, dehát én sem vagyok tökéletes :slightly_smiling_face:
És ha már nem lesz SEHOL, akkor majd meglátok valami mást, ami megtetszik​:slightly_smiling_face:

Igen, ez is szép, de a másik a mérete miatt tetszett meg. Abba kisebb aksi is jó

Ez igaz…18650 az nagyobb mint a 18350 :slightly_smiling_face:

Ezt elfogadom megoldásnak :slightly_smiling_face: az már csak az én "agymenésem " hogy nem rendelem meg onnan.

Amíg ez megjön,egy csomó mást tudsz rendelni​:grin:

Na például! Mi van ha közben megtetszik más? :joy:

1 kedvelés

Akkor össze tudod hasonlítani őket​:blush:

Ja bocs ez nem ide… :joy:

2 kedvelés

Figy, megrendeled fasttechről, amíg megjön használod az enyémet. Ennél jobbat ma este már nem tudok nyújtani. :rofl:

(egyébként meg te vagy nem akarsz venni vagy nő vagy, más nem lehet :rofl: )

1 kedvelés

Használd ki Éva !
Ha nem tetszik,akkor nem buktál nagyot :stuck_out_tongue_winking_eye:és eldöntheted akarod-e még :rofl::rofl::rofl::rofl: